Katedra Controllingu, Analizy Finansowej i Wyceny - aktualności

Podręcznik „Metody monitorowania makro- i mikrootoczenia przedsiębiorstwa” autorstwa dr hab. Andrzeja Niemca i dr Agaty Sierpińskiej-Sawicz.

Podręcznik pt. „Metody monitorowania makro- i mikrootoczenia przedsiębiorstwa” autorstwa dr hab. Andrzeja Niemca i dr Agaty Sierpińskiej-Sawicz

W Wydawnictwie Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu ukazał się podręcznik „Metody monitorowania makro- i mikrootoczenia przedsiębiorstwa” autorstwa dr hab. Andrzeja Niemca i dr Agaty Sierpińskiej-Sawicz.
Książka jest przeznaczona dla praktyków biznesu, studentów i wykładowców, którzy pragną zgłębić tajniki analizy makro- i mikrootoczenia. Przedstawiono w niej metody i narzędzia służące do identyfikacji szans i zagrożeń, a także do formułowania strategii zapewniających przewagę konkurencyjną na rynku globalnym. Czytelnik znajdzie tu wiedzę niezbędną do nawigowania w turbulentnym świecie biznesu, umożliwiającą mu podejmowanie świadomych i przemyślanych decyzji bieżących i strategicznych.

Publikacja dofinansowana ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Nauka dla Społeczeństwa”, nr projektu NdS/543640/2021/2022, kwota dofinansowania 24 000 zł, całkowita wartość projektu 699 200 zł.

Podręcznik ukazał się w otwartym dostępie. Jest do pobrania ze strony:
oraz platform zewnętrznych (IBUK, IBUK Libra, CEEOL).

Książka ma również promocyjnie dystrybuowaną formę papierową.