Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Liderzy dla studentów

Projekt „Liderzy dla studentów” wspiera wypracowane i pielęgnowane przez lata kontakty z absolwentami UEP.

Zostań liderem. Kształtuj z nami świat współczesnego biznesu

Poznaj szeroką ofertę studiów podyplomowych!

Sukcesy naszych absolwentów

Prof. dr hab. Agnieszka Merkisz-Guranowska

Nasza absolwentka, która ukończyła kierunek Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne na Wydziale Zarządzania, specjalność Handel międzynarodowy, Pani prof. dr hab. Agnieszka Merkisz-Guranowska została członkiem Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego na kadencję 2022-2025. Wyboru dokonali rektorzy podczas Zgromadzenia Plenarnego KRASP w Gdyni.

Paweł Netiacha

Paweł Netiacha wszedł do zarządu Sephora na rynki polski i czeski. W koncernie sprawuje funkcję dyrektora sprzedaży. Będzie odpowiadał za rozwój sprzedaży w Polsce i Czechach oraz za wsparcie wszystkich managerów regionalnych na obu rynkach.
Wcześniej pracował w firmach retailowych takich, jak Tchibo i Decathlon. Ostatnie 6 lat pracował w Firmie Yves Rocher na stanowisku Retail Director oraz Country Business Director.

Dr hab. Kilion Munyama w Europejskiej Służbie Działań Zewnętrznych

Poseł Koalicji Obywatelskiej Kilion Munyama złożył mandat posła na Sejm RP w związku z tym, że wygrał konkurs na stanowisko w Europejskiej Służbie Działań Zewnętrznych, gdzie ma zajmować się relacjami Unia Europejska - Afryka. Nowy urząd ma objąć już 15 czerwca 2021 roku.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.