Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Fontanna Alei Niepodległości, na jej tle widnieje Budynek A Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z lewej perspektywy.
Young beautiful girl working on a computer in a classroom with her classmates in the background

Rekrutacja na studia rozpoczynające się od semestru letniego 2023/2024

Zapraszamy na trzysemestralne studia drugiego stopnia z zakresu nauk o jakości (studia dla kandydatów z tytułem inżyniera albo magistra). Elektroniczna rejestracja ruszy 15 grudnia 2023 r.

Poznaj infrastrukturę UEP

Utworzony w 1926 roku Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu należy do ścisłej czołówki polskich uczelni ekonomicznych, a swoją renomę zawdzięcza wysokiej jakości kształcenia oraz pozycji jednego z liderów badań naukowych w zakresie nauk ekonomicznych. Siłą Uczelni jest jej potencjał naukowy, warunki kształcenia oraz orientacja na współpracę z biznesem.

Studiuj w UEP

Mamy bogatą ofertę nauczania na kierunkach zarówno dla umysłów ścisłych, jak i humanistów. Oferta dydaktyczna UEP uwzględnia światowe wzorce kształcenia menedżerskiego i najnowsze rozwiązania z zakresu rozwoju myśli ekonomicznej i biznesu.

Uczymy najlepszych

Dbamy o najwyższy poziom kształcenia. Treści edukacyjne uwzględniają unijne standardy edukacji menedżerskiej, wymagania globalnego rynku pracy i najnowsze trendy w biznesie. Kształcimy przyszłych liderów, rozchwytywanych specjalistów i znakomitych menedżerów. Na zajęciach wykorzystywane są nowoczesne metody nauczania – prace nad projektami i case-study.

Uczymy, jak skutecznie wykorzystać wiedzę ekonomiczną, by odnosić sukces w międzynarodowych korporacjach i własnych firmach. U nas nauczysz się kreatywnego i analitycznego myślenia, strategii przywództwa, błyskotliwego rozwiązywania problemów.

Mamy bogatą ofertę nauczania na kierunkach zarówno dla umysłów ścisłych, jak i humanistów!

Rekrutacja na studia I i II stopnia krok po kroku

Życzymy powodzenia!
icon
Etap 1
1

Zapoznaj się z zasadami rekrutacji na poszczególne kierunki studiów.

Etap 1
2

Załóż konto rekrutacyjne w systemie IRK.

icon

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.