Klub Partnera UEP

Klub Partnera Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu to platforma, której celem jest zbliżenie nauki z biznesem. To droga specjalistycznej wiedzy, miejsce wymiany unikalnych doświadczeń i opinii oraz sposób na zawarcie wartościowych znajomości. 

Klub Partnera jest płaszczyzną współpracy, dzięki której powstają inicjatywy uwzględniające zarówno interesy chcących odnosić sukcesy na konkurencyjnych rynkach przedsiębiorców, studentów i absolwentów chcących spełniać rosnące wymagania przyszłych pracodawców, jak i naukowców starających się o zastosowanie swojej bogatej wiedzy w praktyce.

Nasze najważniejsze wspólne projekty!

Wielokierunkowe działania w celu zapewnienia jak najlepszych warunków do owocnej i dającej korzyści współpracy.

 • Strefy chill-out dla studentów

  Nowe miejsca z designerskimi kanapami i stolikami cieszą się ogromnym zainteresowaniem studentów i studentek. Spotykają się tu, by przygotować się do zajęć i spotkać z przyjaciółmi.

  W przestrzeni Uczelni mamy już zrealizowane strefy z firmami:

  • Franklin Templeton Investments,
  • Eurocash,
  • Nivea,
  • Lidl,
  • VW Group.
 • Executives in Residence

  Inicjatywa Executives in Residence na Uniwersytecie Ekonomicznym jest nowym formatem współpracy z międzynarodowymi menedżerami wysokiego szczebla, którzy aktywnie włączają się w życie Uczelni, dzieląc się na różne sposoby swoimi bogatymi doświadczeniami. Naszych Executives in Residence można będzie spotkać przy okazji różnych konferencji, debat, wykładów otwartych, jak i innych wydarzeń.

 • Liderzy dla studentów

  Projekt „Liderzy dla studentów” ma wspierać wypracowane i pielęgnowane przez lata kontakty z absolwentami UEP.

  Ideą Projektu jest zbudowanie grupy absolwentów, praktyków i ekspertów, którzy skłonni są wziąć udział w zajęciach prowadzonych na Uczelni.
 • ZOOM na biznes

  Spotkania online z przedsiębiorcami z Klubu Partnera w odpowiedzi na bieżące problemy zmieniającego się świata biznesu.

  Zrealizowane spotkania:

 • JOB SPOT

  JOB SPOT na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu to jedno z największych wydarzeń kierowanych do poznańskiej społeczności akademickiej. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom studentów i podejmujemy działania mające na celu przybliżenie im specyfiki rynku pracy.

  Od 2003 r. niezmiennie wspiera nas w tym prestiżowe grono wiodących firm i instytucji z Wielkopolski. Jednocześnie wydarzenie stwarza przedsiębiorcom niepowtarzalną okazję bezpośredniego dotarcia do studentów naszej uczelni  i pozyskania kandydatów do pracy spełniających ich oczekiwania.

 • Job talk

  Job talk to wydarzenia dla studentów i absolwentów, którzy uważają, że chcą więcej i lepiej. Dla osób, które chcą wzmocnić swoje kompetencje i dążą do podniesienia standardu swojego życia zawodowego. Którzy chcą nadążyć za zmianami jakie zachodzą w biznesie i rozumieją, że rozwój to nie tylko dobra inwestycja, a przede wszystkim konieczność.

  Dowiedz się:
  • Jak zaplanować rozwój i przyszłość, by optymalnie wykorzystać swój potencjał na rynku pracy?
  • Co może zadecydować o wyniku rozmowy o pracę jeszcze przed jej startem?
  • Jak odkryć w sobie potencjał przedsiębiorcy?
  • Jak kreatywnie stworzyć innowacyjny biznes?
 • Akademicka Inicjatywa Przedsiębiorczości i Innowacji UEP

  Akademicka Inicjatywa Przedsiębiorczości i Innowacji UEP  (AIPiI UEP) została utworzony w roku akademickim 2019/2020 w ramach projektu pt. „Utworzenie i rozwój działalności Akademickiej Inicjatywy Przedsiębiorczości i Innowacji UEP ” finansowanego przez Santander Universidades. Ośrodek ma przede wszystkim przyczynić się do lepszego wykorzystania potencjału kadrowego UEP poprzez bardziej intensywną współpracę zespołu pracowników zaangażowanych w badania oraz edukację z zakresu przedsiębiorczości i innowacyjności.

Firmy Klubu Partnera

Klub Partnera UEP to znane firmy i najlepsi pracodawcy współpracujący z Uczelnią!

All for One Poland

Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce. Jako część Grupy All for One, współtworzymy grupę firm o wiodącej pozycji na rynku SAP w Europie Środkowej. Od ponad 25 lat (do 2021 roku jako SNP Poland, a do 2017 jako BCC) zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania.

Amica S.A.

Amica S.A. to największy polski producent sprzętu gospodarstwa domowego i jedna z najbardziej uznanych firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pomimo rosnącej konkurencji z zagranicy Amica pozostaje liderem na rodzimym rynku z udziałami kształtującymi się na poziomie 18 procent. Amica jest najbardziej rozpoznawalną marką AGD wśród Polaków, cieszy się też zaufaniem wśród konsumentów zagranicznych. Konsekwentne doskonalenie rozwiązań technologicznych w stylowej formie sprawiło, że dziś 70 proc. przychodów firmy jest generowanych na ponad 50 rynkach zagranicznych.

Aquanet S.A.

Aquanet S.A. należy do czołówki przedsiębiorstw wodociągowych w Polsce. Działamy w oparciu o najwyższe standardy jakości. Dbamy o blisko 900 000 naszych mieszkańców stale podnosząc jakość świadczonych przez nas usług. Kierujemy się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Działaniom spółki przyświeca troska o środowisko naturalne. Nieustannie podejmujemy działania przygotowujące nas na społeczne, środowiskowe i ekonomiczne wyzwania naszej branży. Działalność Aquanet S.A. opiera się przede wszystkim na dostarczaniu czystej wody i odprowadzaniu ścieków. W trosce o środowisko dbamy również o zagospodarowywanie osadu oraz ograniczanie zużycia paliw kopalnych na rzecz biogazu.

Biofarm Sp. z o.o.

Jedna z największych firm farmaceutycznych z polskim kapitałem. Od ponad 30 lat inwestują w rozwój i nowe technologie oraz współpracę z najwyższej klasy ekspertami. Posiadaj własne Centrum Badań i Rozwoju, w którym codziennie, zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów pracuje nad nowoczesnymi rozwiązaniami terapeutycznymi, które wprowadzają jako pierwsi w Polsce. 80% portfolio, to ich własne opracowania. Ponad 93% leków produkują w ich parku maszynowym w Poznaniu.

CDRL S.A.

Spółka CDRL S.A. to polskie przedsiębiorstwo, w skład którego wchodzą marki: Coccodrillo, Lemon Explore, Broel oraz Petit Bijou. Jest też partnerem strategicznym sal zabaw dla dzieci Fikołki. Zarządzamy również marką Buslik, w ramach której prowadzimy sieć 41 wielkopowierzchniowych sklepów z produktami dla dzieci na Białorusi. Tym, co wyróżnia naszą działalność, jest pełne zaangażowanie na każdym etapie życia produktu – od projektowania i wyboru materiałów, przez produkcję, po dystrybucję i finalną obsługę klienta. Nasze ubrania dostępne są obecnie w 73 salonach firmowych w Polsce, 159 punktach partnerskich oraz w 225 sklepach zagranicznych w Europie, Azji oraz Afryce.

Currency One

Currency One SA to czołowa spółka na rynku wymiany walut online w Polsce. Powstała w wyniku połączenia pierwszej społecznościowej platformy wymiany walut – Walutomat.pl oraz pierwszego e-kantoru – InternetowyKantor.pl, które umożliwiają szybką i bezpieczną wymianę walut.

DGA S.A.

DGA to dynamicznie rozwijająca się grupa konsultingowo-inwestycyjna. Podmiotem dominującym w Grupie Kapitalowej jest DGA S.A., która pod dewizą "Wspieramy Wielkich Jutra" kreuje przyszłość firm oferując jako doradca i inwestor profesjonalne i kompleksowe wsparcie. Od 20.04.2004 r. akcje DGA S.A. są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, tak więc Spółka posiada własne, praktyczne doświadczenie w pozyskiwaniu inwestorów. Posiadając godło „Spółka Giełdowa”, DGA jest zobowiązana do stosowania rekomendacji i zasad ładu korporacyjnego w celu umocnienia transparentności i podnoszenia jakości komunikacji z inwestorami.

ENEA S.A.

Grupa Kapitałowa Enea to jeden z wiodących koncernów energetycznych w Polsce. Zarządzamy pełnym łańcuchem wartości na rynku energii – od paliwa, poprzez produkcję, dystrybucję i sprzedaż, po obsługę Klienta. Grupa Enea to ponad 17 tysięcy specjalistów, z różnych obszarów merytorycznych, którzy codziennie dbają o bezpieczne dostawy energii do naszych Klientów.

Grupa Eurocash

Jesteśmy największą polską firmą, która zajmuje się hurtową dystrybucją szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych sklepów w kraju. Łącząc nasze doświadczenie biznesowe z przedsiębiorczością właścicieli lokalnych sklepów oraz zaangażowaniem pracowników Grupy Eurocash, stawiamy sobie za cel osiągnięcie pozycji wiodącego dystrybutora FMCG w Polsce.

EY

W świecie, który zmienia się szybciej niż kiedykolwiek, nasz cel jest widoczny jak "Gwiazda Północna", która wskazuje właściwy kierunek ponad 300 000 naszych pracowników. Zapewnia to głęboki sens i znaczenie naszej pracy, którą wykonujemy każdego dnia. Pomagamy między innymi pionierom cyfrowym w walce z piractwem danych, prowadzimy rządy przez kryzysy związane z utratą płynności finansowej, umożliwiamy wykorzystanie nowych metod leczenia za pomocą analizy danych oraz przeprowadzamy wysokiej jakości audyty, aby budować zaufanie do rynków finansowych i szeroko pojętego biznesu. Innymi słowy, pracujemy z przedsiębiorcami, firmami i rządami różnych krajów, aby rozwiązywać ich najbardziej palące problemy. Poprzez nasze cztery zintegrowane linie biznesowe: audyt, doradztwo biznesowe, podatkowe i transakcyjne oraz naszą dogłębną wiedzę branżową pomagamy naszym klientom w wykorzystaniu ich możliwości rynkowych oraz ocenie ryzyka i zarządzaniu nim w celu zapewnienia odpowiedzialnego rozwoju. Nasze multidyscyplinarne zespoły pomagają klientom spełniać wymogi regulacyjne, informować inwestorów i zaspokajać potrzeby interesariuszy.

Fielmann Sp. z o.o.

Fielmann – to nowy format specjalistycznego salonu optycznego. Mamy już 20 salonów w Polsce i ponad 700 w Europie.

Nasze salony prezentują cały świat mody okularowej: ponad 2000 okularów, supermodne oprawy z kolekcji Fielmann, oprawki znanych marek i projektantów o międzynarodowej renomie. Okulary korekcyjne o atrakcyjnym designie oraz soczewki okularowe o najwyższej jakości, spełniające wszystkie wymogi komfortowego widzenia.

Franklin Templeton

Od dużych instytucji po indywidualnych inwestorów: wszyscy nasi klienci chcą w istocie tego samego, czyli osiągnięcia własnych celów finansowych. Od ponad 75 lat pomagamy im realizować te cele. Wszystkie działania Franklin Templeton są skoncentrowane na zapewnianiu coraz lepszych wyników dla naszych klientów. Właśnie dlatego miliony klientów z ponad 155 krajów powierzyły nam zarządzanie swoimi inwestycjami, dzięki czemu staliśmy się jedną z największych organizacji zarządzających aktywami na świecie.

Grant Thornton Frąckowiak P.S.A.

Grant Thornton to jedna z wiodących organizacji audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1993 roku. Mamy 900-osobowy zespół oraz 8 biur a kluczowych miastach, a rocznie obsługujemy ponad 2,3 tys. Klientów. Na świecie obecni jesteśmy w 140 krajach świata i zatrudniamy ponad 62 tys. pracowników, a historia firmy sięga 1904 roku. „Piątka dla świata”, a więc wszelkie działania jakie prowadzimy na rzecz zrównoważonego rozwoju, w tym dbałość o Klientów, troska o siebie nawzajem, o dobrostan ludzi, którzy żyją wokół nas, kondycję polskiej gospodarki i przyszłość naszej planety zostały zauważone i docenione zarówno przez środowisko biznesu jak i na poziomie sieci firm zrzeszonych pod marką Grant Thornton na świecie.

GSK

Jesteśmy globalną firmą biofarmaceutyczną, której celem jest łączenie nauki, technologii i umiejętności, aby razem pokonywać choroby.

Imperial Tobacco Polska S.A.

Imperial Tobacco Polska S.A jest częścią międzynarodowego koncernu Imperial Brands specjalizującego się w markach tytoniowych i nietytoniowych. W Polsce znajdują się dwie fabryki: w Jankowicach k. Poznania oraz w Radomiu. Imperial Tobacco stale inwestuje w przyszłość, co przekłada się na rozwój przemysłu, nowe maszyny i technologie. W 2019 roku pracodawca został wyróżniony prestiżowym certyfikatem Top Employer Polska oraz Top Employer Europe za tworzenie wyjątkowych warunków pracy.

JRR Investments Sp. z o.o.

JRR Investments jest prywatną firmą inwestycyjną założoną w 2017 roku w celu wyłącznego zarządzania aktywami założycieli. JRR Investments angażuje się w szeroki zakres działalności inwestycyjnej, a dzięki swojej elastyczności może inwestować w zróżnicowane klasy aktywów.

KPMG Sp. z o.o.

KPMG w Polsce jest częścią globalnej organizacji niezależnych firm audytorsko-doradczych. Już od ponad 30 lat świadczymy usługi profesjonalne na polskim rynku. Pracujemy zarówno dla międzynarodowych korporacji, dużych firm polskich oraz podmiotów z sektora MŚP. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji niezliczonych projektów dla klientów, działających praktycznie w każdej branży to potężny kapitał, który pozwala nam uczestniczyć w przedsięwzięciach zmieniających oblicze polskiej gospodarki.

Kreisel Technika Budowlana Sp. z o.o.

KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o. należy do czołowych producentów materiałów budowlanych w Polsce. Łączymy niemiecką precyzję i polską pracowitość. Jesteśmy jednym z liderów sektora chemii budowlanej – wytwarzamy m.in. kleje do płytek, gipsy oraz tynki. Stale rozwijamy zakłady oraz sieć handlową.
Początki działalności sięgają 1976 roku, kiedy to Norbert Kreisel uruchomił pierwszy zakład na terenie Niemiec. Przez 40 lat budowaliśmy swoją pozycję rynkową, dzięki czemu dziś wchodzimy w skład elitarnej, Europejskiej Grupy budowlanej FIXIT GRUPPE, dysponującej 68 fabrykami w 19 krajach pod markami KREISEL, HASIT, RÖFIX, FIXIT i GREUTOL.

Lidl Polska Sp. z o.o.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach funkcjonuje około 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 800.

Każdego dnia firma Lidl Polska dąży do tego, aby zapewniać klientom artykuły wysokiej jakości, w atrakcyjnych, niskich cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Postępujemy w myśl idei „Więcej na radość z życia”. Dążymy do tego aby nasi klienci dokonując zakupów w sklepach Lidl, dzięki oszczędności czasu i pieniędzy, mieli więcej aby cieszyć się życiem tak jak lubią.

Mars Polska

Mars to rodzinna firma z ponad stuletnią tradycją. Jesteśmy z tego dumni. To właśnie ta niezależność daje nam wolność myślenia w perspektywie pokoleń, a nie kwartałów. Dzięki niej możemy inwestować w długoterminową przyszłość naszej firmy oraz przyszłość ludzi i planety, zawsze działając zgodnie z naszymi zasadami.

mBank

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Dopingujemy w działaniach i zachęcamy do rozwoju. Wprowadzamy w całej firmie metodologię mocnych stron Gallupa, zapewniamy pracownikom diagnozę talentów i doradztwo, modelujemy indywidualne procesy rozwojowe pracowników.

Mastercard Europe S.A.

Od ponad 50 lat Mastercard zmienia sposób, w jaki ludzie płacą i otrzymują zapłatę. Ich zaangażowanie w innowacje wspiera rozwijające się firmy, poprawia doświadczenia konsumentów związane z płatnościami i przyczynia się do rozwoju bardziej integracyjnego systemu finansowego na całym świecie. Ich przełomowe rozwiązania zasilają jedną z najszybszych na świecie sieci przetwarzania płatności, dzięki czemu transakcje są szybsze, łatwiejsze, bardziej dostępne i bezpieczniejsze.

MTP

Przez lata byliśmy „polskim oknem na świat” i kojarzyliśmy się głównie z organizacją targów, ale spektrum naszej działalności jest o wiele szersze. Dziś, poza uznanymi w świecie biznesowymi imprezami targowymi organizujemy kongresy, konferencje, wydarzenia kulturalne, sportowe, w tym megaeventy, które rocznie przyciągają ponad 1 mln gości z całego świata. To co nas wyróżnia to ranga, zasięg i jakość organizowanych wydarzeń. Dążymy do tego, by kreować i obsługiwać najbardziej wpływowe i najciekawsze wydarzenia w wybranych branżach i tematach w Polsce i Europie Środkowo - Wschodniej. Takie, na które chcą przyjeżdżać decydenci i uczestnicy. Takie, które się pamięta przez cały rok. Integrujemy najlepszy ’content’, atrakcyjne lokalizacje oraz paletę zaawansowanych usług, sprawiając, że impreza zmienia się w prawdziwie udane wydarzenie – od technicznej obsługi, aranżacji przestrzeni, budowy stoisk, usług cateringowych po analizy rynkowe, doradztwo i kompleksowe usługi marketingowe. Dysponujemy najlepszą bazą wystawową i konferencyjną w samym centrum Poznania, ale nasze doświadczenie i kompetencje pozwala nam organizować wydarzenia w dowolnym miejscu w Polsce, pod dachem i w plenerze.

Nivea

NIVEA to ponad 100 lat budowania ekspertyzy w pielęgnacji. Dziś korzystamy z tego doświadczenia, opracowując kolejne innowacje, które ulepszają życie milionów konsumentów na całym świecie. Historia NIVEA to ciekawa opowieść o odkrywaniu coraz lepszych rozwiązań, o zdobywaniu doświadczenia i poszerzaniu horyzontów w zakresie nowoczesnej pielęgnacji skóry i włosów; to pełna wyzwań podróż przez wiele dekad, w trakcie której zdobywaliśmy nie tylko wiedzę, ale również zaufanie i lojalność konsumentów na całym świecie.

NOVOL Sp. z o.o.

NOVOL to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Od początku istnienia najwyższym priorytetem jest dla nas wysoka jakość, dlatego wszystkie produkty wytworzone są z wyselekcjonowanych surowców dostarczanych z całego świata w oparciu o nowoczesną technologię.

Pfeifer&Langen Polska S.A

Jeden z największych producentów cukru w Polsce sprzedawanego pod znaną marką Diamant. Ich zakłady produkują rocznie ponad 600 tys. ton cukru, który każdego dnia trafia do polskich rodzin. Z produktów tej firmy korzystają również mali i średni przedsiębiorcy oraz duże polskie i międzynarodowe korporacje.

PSI Polska Sp. z o.o.

PSI Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu jest częścią międzynarodowego koncernu PSI Software AG, który w oparciu o własne oprogramowanie, dostarcza kompleksowe rozwiązania pozwalające efektywnie zarządzać łańcuchem dostaw energii i towarów.

Santander Universidades

Przedmiotem umowy ramowej jest współpraca pomiędzy UEP a Santander Universidades w zakresie realizacji inicjatyw, programów, projektów lub usług o charakterze akademickim, technologicznym i naukowym. Zakres współpracy obejmuje: realizację projektów mających na celu podniesienie jakości edukacji, wspieranie działalności badawczej, realizację projektów oraz publikację ich wyników, usprawnianie zarządzania instytucjonalnego ośrodkami akademickimi, zwiększenie dostępności programów szkoleniowych, promowanie wymiany międzynarodowej, popularyzację programów współpracy. UEP oraz jego jednostki dydaktyczne i naukowo-badawcze uzyskają wsparcie poprzez realizację projektów edukacyjnych i badawczych, promujących m.in. przedsiębiorczość i transfer technologii.

Skarbiec Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Skarbiec TFI SA powstało w 1997 roku, jako piąte towarzystwo funduszy inwestycyjnych w Polsce. Jesteśmy licencjonowaną instytucją finansową, zarządzamy funduszami inwestycyjnymi i portfelami przestrzegając zasad ograniczania ryzyka inwestycyjnego.

Toyota Bońkowscy

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej i specjalizujemy się w sprzedaży samochodów nowych oraz używanych.Oferujemy szeroki wybór samochodów marki Toyota w różnych modelach, w tym popularne Corolla, RAV4, Yaris czy Camry. Znajdziesz u nas również modele hybrydowe oraz elektryczne, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród kierowców.

Volkswagen Poznań

Volkswagen Poznań to fabryka samochodów użytkowych i komponentów. Od ponad 15 lat w Poznaniu produkowany jest model VW Caddy i VW Transporter. Stąd samochody te trafiają na rynki całego świata. Volkswagen Poznań to obecnie największy pracodawca w Wielkopolsce i jeden z największych w kraju.

Żabka

Żabka to sieć małych i wygodnych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby milionów Klientów. Przez 24 lata obecności na polskim rynku firma ugruntowała pozycję lidera segmentu modern convenience. Ideą funkcjonowania sieci jest bliskość i wygoda Klientów, którzy w ponad 8 tys. placówek mogą zrobić szybkie zakupy, skorzystać z bogatego pakietu usług czy zjeść szybką przekąskę na ciepło serwowaną w ramach Żabka Café. Żabka to przede wszystkim ludzie. Nasz sukces rynkowy nie byłby możliwy bez pracy i zaangażowania świetnych specjalistów i wysokiej klasy ekspertów, którzy tworzą zespół Żabki i prowadzą nasze sklepy. Abyśmy mogli wspólnie rozwijać sieć, musimy wszyscy kierować się tymi samymi zasadami i dążyć do tego samego celu.

Władze Klubu Partnera

Środowisko nauki i środowisko biznesu razem tworzą najlepszą przestrzeń współdziałania. To jest współpraca gwarantująca wygenerowanie wartości dodanej. Zsumowane kompetencje stanowią fundament unikatowego potencjału i kapitału.

Karolina Niementowska

 • Dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Grupy MTP Prezydentka

Dr hab. inż. Paweł Chudziński

 • Prezes Zarządu Aquanet S.A. Wiceprezydent

dr Andrzej Głowacki

 • Prezes DGA S.A. Wiceprezydent

Agnieszka Olenderek

 • Członek Zarządu Finanse, Zakupy i IT Spółka Volkswagen Poznań Wiceprezydentka

Maja Rutkowska

 • Dyrektor obszaru HR w Amica Group Wiceprezydentka

Katarzyna Przewęzikowska

 • Menadżerka z obszaru Public Relations i CSR Grupa Żabka Wiceprezydentka

Marcin Szymanowski

 • Dyrektor oddziału korporacyjnego Oddział Korporacyjny Poznań mBank S.A.

Pakiety sponsorskie

Klub Partnera jest płaszczyzną współpracy, dzięki której powstają inicjatywy uwzględniające zarówno interesy chcących odnosić sukcesy na konkurencyjnych rynkach przedsiębiorców, studentów i absolwentów chcących spełniać rosnące wymagania przyszłych pracodawców, jak i naukowców starających się o zastosowanie swojej bogatej wiedzy w praktyce.

 • Pakiet brązowy

  Pakiet brązowy

  • realizacja  6 kampanii wizerunkowych na terenie UEP pod matrycą Klubu Partnera
  • utworzenie podstrony firmowej na KP UEP
  • możliwość korzystania z tytułu „Partnera Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu”
  • udział w job spot – targach pracy
  • dostęp do informacji o studiach podyplomowych, szkoleniach, warsztatach i kursach organizowanych w UEP
  • możliwość przeprowadzenia 4 warsztatów połączonych z przeprowadzeniem akcji rekrutacyjnej
  • możliwość przeprowadzenia wykładów otwartych z praktykiem biznesu
  • możliwość przeprowadzenia warsztatów w ramach job – talk
  • możliwość prezentacji ofert pracy, staży i praktyk oferowanych przez firmę na stronie Biura karier
  • pomoc w dotarciu do kół naukowych i organizacji studenckich celem nawiązania współpracy projektowej
  • możliwość wzięcia udziału w prestiżowych wydarzeniach organizowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

  Koszt: 5000 PLN/rok

 • Pakiet srebrny

  Pakiet srebrny

  • pakiet brązowy
  • pomoc w organizacji spotkań dla absolwentów UEP zatrudnionych w firmie (odnowienie dyplomów, spotkania  po latach)
  • prezentacja firmy w albumie (w przypadku wybrania większością tego pakietu)
  • reklama wizerunkowa na matrycy KP UEP
  • udział we wspólnych kampaniach CSR
  • możliwość reklamy firmy w budynkach UEP
  • srebrny pakiet powitalny (torby uczelniane i koszulki)

  Koszt: 10 000 PLN/rok

   

 • Pakiet złoty

  Pakiet złoty

  • pakiet srebrny
  • udział w projektach realizowanych wspólnie z pracodawcą – szyte na miarę
  • możliwość objęcia patronatem biznesowym kierunku studiów lub specjalności
  • artykuł przygotowany przez firmę i umieszczony na Linkedin (raz w miesiącu)
  • personalizowany fotel Partnera/Absolwenta w Auli UEP
  • możliwość realizacji prac dyplomowych uwzględniających potrzeby firmy
  • możliwość przeprowadzenia badań na zlecenie
  • zniżki na szkolenia, studia podyplomowe (w porozumieniu z CEM)
  • film biznesowy pokazujący współpracę Firmy z UEP
  • lunch z JM Rektorem
  • zaproszenie na Bal Seledynowy
  • złoty pakiet powitalny

  Koszt: 20 000 PLN/rok

Kontakt

Mgr Karolina Szuman zastępca kierownika
Bud. A-skrzydło, pokój nr 227
DANE KONTAKTOWE

Zespół współpracy z otoczeniem
biznes@ue.poznan.pl
Al. Niepodległości 10
61-875 Poznań

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.