Karta obiegowa

Karta obiegowa dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia

Od roku akademickiego 2014/2015 karta obiegowa połączona jest z formularzem zgody na udział w Badaniu Losów Absolwentów UEP. Formularz ten (poprzedzony krótką ankietą wstępną) wypełniają Państwo elektronicznie, a na wskazany adres mailowy otrzymają Państwo wersję do wydruku połączoną z imienną kartą obiegową. Cała operacja powinna zająć nie więcej niż 2 minuty. Wypełnione karty obiegowe należy złożyć w zespole obsługującym dany kierunek studiów w Biurze Obsługi Studenta.

Link do karty obiegowej

Archiwum Prac Dyplomowych (APD)

Archiwum Prac Dyplomowych (APD) to aplikacja systemu USOS wspomagająca obsługę procesu związanego ze złożeniem, kontrolą antyplagiatową, recenzją i archiwizacją pracy dyplomowej oraz przygotowaniem i przeprowadzeniem egzaminu dyplomowego.

Informacje dla studentów kończących studia