Karta obiegowa
Karta obiegowa dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia
Od poniedziałku 19 czerwca 2023 r. wszystkie sprawy związane z kartami obiegowymi będą realizowane poprzez USOSweb. Studenci nie będą musieli pobierać formularza ze strony UEP i potwierdzonego przez Bibliotekę wydruku przedstawiać w BOS. Na uczelniany adres mailowy studenci otrzymają powiadomienie o wystawieniu karty obiegowej, korzystając z załączonego linku mają możliwość uzyskania informacji o zaległościach w Bibliotece lub ich braku. Taka sama informacja będzie przekazana do BOS. Brak zaległości w Bibliotece potwierdzony w USOSweb będzie umożliwiał rozliczenie się z Uczelnią.