Konkursy

Weź udział w konkursach kierowanych do studentów i doktorantów!

To dobra taktyka budowania kariery.
Każde osiągnięcie wzmacnia Twoje CV.

Lista konkursów

 • Zapraszamy do udziału w XVI edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.

  Konkurs skierowany jest do autorów prac magisterskich obronionych na uczelniach w Polsce w okresie od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.

  Dla  laureatów najlepszych prac magisterskich przewidziane są następujące nagrody:

  • pierwsza nagroda w wysokości 15 000 zł,
  • druga nagroda w wysokości 10 000 zł,
  • trzecia nagroda w wysokości 7000 zł,
  • dwa wyróżnienia po 5000 zł.

   

  Pracę konkursową należy przesłać w wersji elektronicznej na płycie CD/DVD wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres:

  Narodowy Bank Polski

  Departament Edukacji i Wydawnictw

  1. Świętokrzyska 11/21,

  00-919 Warszawa z dopiskiem: Konkurs na pracę magisterską

  Na prace czekamy do 14 czerwca 2024 r.

  Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.nbp.pl/konkursy.

   

 • The Auditors to cykl warsztatów poświęconych tematyce audytu finansowego zakończonych prezentacją swoich umiejętności w wielkim finale, ale co ważniejsze to okazja, by w praktyce doświadczyć jak wygląda praca audytora, a następnie zmierzyć się z utalentowanymi ludźmi z całej Polski przy wsparciu naszych najlepszych ekspertów i walczyć o atrakcyjne nagrody.
  „Mówią, że rodziny się nie wybiera, ale rodzina The Auditors wybrała właśnie Ciebie do odkrycia ich tajemnic. Staw czoła wyzwaniom jako audytor finansowy, zdobądź pierwsze doświadczenie i użyj go, by ujawnić to, co niektórzy woleliby ukryć przed światem. Na najbardziej dociekliwych czeka nagroda główna 10 000 zł i płatny staż (lub oferta pracy!) w Grant Thornton.”
  Wszelkie potrzebne informacje znajdują się na stronie  The Auditors | Grant Thornton (theauditorsgt.pl)
 • QL Future Health & Safety hakathon | poznaj świat kwantów! | 13-14 kwietnia 2024 w Poznaniu

  Hakaton, podczas którego sprawdzisz swoje siły przy wykorzystaniu komputera kwantowego? To możliwe! Jako Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe, mamy zaszczyt być posiadaczami pierwszego w Polsce komputera kwantowego, który udostępnimy Tobie w trakcie wydarzenia. Ale to nie wszystko! Podczas QL Future będziesz miał również okazję zgłębiać tajniki sztucznej inteligencji w kontekście rozwiązywania problemów związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem. We współpracy z naszymi partnerami, Orca Computing, Capgemini oraz IBM, przygotowaliśmy coś wyjątkowego! Podczas wydarzenia wybierzesz nie tylko konkretne wyzwanie, ale również ścieżkę, w ramach której będziesz je realizować (techniczna lub koncepcyjna). A do Twojej dyspozycji będą eksperci dziedzinowi oraz specjaliści na co dzień zajmujący się technologiami kwantowymi. Zachęcamy do tworzenia zespołów interdyscyplinarnych i zapraszania znajomych z różnych branż do wspólnego hakowania, wykorzystując swoje zróżnicowane doświadczenie w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów.

  Poświęć 24h na rozwój własnych kompetencji, weź udział w wydarzeniu i wygraj nagrody. Przygotowaliśmy pulę nagród o wartości co najmniej 12 000 PLN, która może jeszcze wzrosnąć!

  Rejestracja na stronie: https://qlfuture.eu/join-hackathon/ Możesz zgłosić się z zespołem lub indywidualnie (pomożemy w dobraniu ekipy). Pamiętaj jednak, że każda osoba z Twojego zespołu musi wypełnić formularz rejestracyjny.

  YT

 • Be the Best 2024 właśnie ruszyło!

  Jesteś studentem/studentką i uważasz, że nie ma rzeczy niemożliwych?

  Zastanawiasz się, jak najlepiej rozpocząć swoją zawodową karierę?

  Chcesz stać się częścią historii światowej motoryzacji?

  Konkurs Be the Best jest właśnie dla Ciebie! Tegoroczna edycja jest bardzo różnorodna, uwzględnia tematy z obszaru analizy danych, sztucznej inteligencji, digitalizacji procesów i wiele innych.

  Podziel się z nami swoimi pomysłami oraz kreatywnością i wygraj!

  Czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody!

  Szczegóły konkursu oraz dokładne opisy tematów znajdują się na stronie:

  Konkurs Be the Best | Kariera | Volkswagen Poznań (volkswagen-poznan.pl)

  Masz pytania? Skontaktuj się z koordynatorem konkursu:

  zaneta.koczorowska@vw-poznan.pl

  Jesteś gotowy/gotowa na podjęcie wyzwania? Nie zwlekaj!

  Aplikuj, działaj i wygrywaj!

  Zgłoszenia do 29.03.2024 r.

 • Rozpoczęła się druga edycja Konkursu Rzeczniczki etyki i Komisji etyki SGH na najlepszą pracę licencjacką lub magisterską z zakresu etyki biznesu i społecznej odpowiedzialności organizacji. Do konkursu mogą być zgłaszane prace licencjackie i magisterskie, poświęcone zagadnieniom z zakresu etyki biznesu i społecznej odpowiedzialności organizacji, obronione w roku kalendarzowym poprzedzającym rok przeprowadzenia konkursu. Do konkursu mogą zgłosić się absolwenci każdej uczelni, którzy uzyskali stopień licencjata lub magistra. Nadsyłanie prac do 31 marca 2024 r. Ogłoszenie wyników konkursu do 30 czerwca 2024 r. Zgłoszenie udziału w konkursie wraz z wymaganymi dokumentami należy przesłać mailowo na adres rzeczniczka.etyki@sgh.waw.pl

   

  Wszelkie szczegółowe informacje można znaleźć na stronie https://www.sgh.waw.pl/wydarzenia/ii-edycja-konkursu-rzeczniczki-etyki-i-komisji-etyki-sgh-na-najlepsza-prace-licencjacka-lub

 • Zgłoś się do konkursu EconoMY! Challenge i wygraj 10 000 zł na realizację marzeń

  Puls Biznesu i Santander Bank Polska już po raz drugi organizują konkurs wiedzy o ekonomii, a studenci naszej uczelni zostali zaproszeni do udziału!

  Sprawdź ile wiesz o gospodarce i wygraj kasę na realizację marzeń! Dla mistrzów ekonomii przewidziano cenne nagrody, których pula ma wartość 50 000 złotych! Podejmij wyzwanie EconoMY! Challenge. Na zgłoszenia czekamy do 12 kwietnia.

  WAŻNE: Każdy uczestnik powinien posiadać subskrypcję Pulsu Biznesu, którą za darmo otrzymacie w ramach udziału w konkursie. Instrukcja zapisów dostępna jest na stronie economy.pb.pl.

  Powodzenia!

  https://www.pb.pl/wygraj-10-000-zl-i-inne-nagrody-w-2-edycji-konkursu-economy-challenge-1208691

 • Celem Nagrody Instytutu De Republica jest wspieranie i promocja najzdolniejszych młodych uczonych, prowadzących badania w dziedzinie nauk humanistycznych i społecznych, a także docenienie wybitnych polskich naukowców, którzy dzięki swojej pasji, pracy i odkryciom są lub stają się inspiracją dla młodych pokoleń.

  Wyróżnienie przyznawane przez Instytut De Republica ma charakter honorowy i edukacyjny. Jego rolą jest podkreślenie renomy i niepowtarzalności wkładu wszystkich laureatów w rozwój polskiej nauki.

  Konkurs obejmuje trzy kategorie: nauki humanistyczne, społeczne oraz działalność międzynarodową w dziedzinie nauk humanistycznych lub społecznych. Dodatkowe, odrębne wyróżnienie stanowi Nagroda specjalna za całokształt dorobku naukowego w dziedzinie nauk humanistycznych lub społecznych.

  Na Nagrodę składają się: statuetka, nagroda pieniężna oraz możliwość wydania własnej publikacji w Wydawnictwie Instytutu De Republica.

  W konkursie mogą uczestniczyć młodzi naukowcy, którzy na wczesnym etapie kariery wykazują potencjał osiągnięcia pozycji liderów w swojej dziedzinie oraz posiadają istotny dorobek naukowy. Podstawowe kryteria to:

  • co najmniej stopień naukowy doktora nauk humanistycznych lub społecznych,
  • osoby do 40. roku życia (termin zgłoszenia upływa na dzień przed ukończeniem 41. roku życia).

  Regulamin zawierający szczegółowy opis konkursu oraz listę wymogów niezbędnych do prawidłowego zgłoszenia kandydatury, a także wszystkie dokumenty, znajdują się w zakładce Nagroda IDR.

  Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące Nagrody można uzyskać pod adresem: nagroda@iderepublica.pl

  II edycja konkursu o Nagrodę Instytutu De Republica za wybitne osiągnięcia naukowe w dziedzinie nauk humanistycznych i społecznych została objęta honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów, Pana Mateusza Morawieckiego.

 • Konkurs #OtwarciNaBiznes

  Konkurs na najlepsze pomysły biznesowe polega na nagraniu krótkiego wideo, w którym w kreatywny sposób należy zaprezentować swój pomysł na biznes. Następnie zgłoszenia te zostaną poddane ocenie kapituły, oraz głosowaniu publiczności, za pośrednictwem platformy TikTok. Kapituła konkursu, w składzie m.in. Rafał Sonik, Beata Drzazga, Paweł Zielewski, Wiktoria Wójcik oraz prof. Grzegorz Mazurek wyłoni laureatów w kategorii studenci, osoby 50+ oraz kategorii łączonej.

   

  Adresatami konkursu są 3 grupy docelowe:

  • Studenci w wieku od 18 do 26 lat
  • Osoby powyżej 50 roku życia
  • Oraz specjalna kategorii, która łączy ze sobą przedstawicieli młodego pokolenia z osobami, które ukończyły 50 rok życia.

   

  Rywalizacja toczy się o niemałą stawkę, ponieważ łączna wartość nagród wynosi 100k zł. Zwycięzcy otrzymają wsparcie finansowe na założenie i rozwój własnej działalności gospodarczej, wsparcie z zakresu porad prawnych, a także wsparcie merytoryczne i reklamowe w prowadzeniu swojej firmy.

   

  Aby wziąć udział w kursie należy zgłosić swoje uczestnictwo poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: https://off.org.pl/otwarci-na-biznes/konkurs/

   

  Konkurs jest składową kampanii edukacyjnej #OtwarciNaBiznes, której celem jest wsparcie młodych przedsiębiorców oraz osób zainteresowanych zakładaniem i prowadzeniem własnego biznesu. Więcej informacji dot projektu znajduje się na stronie internetowej: https://off.org.pl/otwarci-na-biznes/

 • Czy są wśród nas studenci i doktoranci Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu ? Wasze osiągnięcia w nauce, aktywność społeczna i pozauniwersytecka zasługują na uznanie! Właśnie dlatego przygotowaliśmy 50 Nagród Santander, każda o wartości 1000 zł

  Aplikujcie do 16 kwietnia!

  #NeverStopLearning #SantanderOpenAcademy

  Dowiedz się więcej

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.