Konkursy

Weź udział w konkursach kierowanych do studentów!

To dobra taktyka budowania kariery.
Każde osiągnięcie wzmacnia Twoje CV.

Aktualna lista konkursów

 • Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Akademia Leona Koźmińskiego mają przyjemność ogłosić XVIII edycję KONKURSU VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu. Dla laureatów przewidziane są nagrody pieniężne.

  Do udziału w konkursie zapraszamy studentów i absolwentów uczelni wyższych mających siedzibę w Polsce, autorów prac: licencjackich, magisterskich, doktorskich, habilitacyjnych, podyplomowych, inżynierskich lub MBA, które zostały obronione nie wcześniej niż w dniu 1.09.2021 roku.
   
  ZAKRES TEMATYCZNY PRAC:
  – etyka biznesu, w tym zagadnienia etyczne w ekonomii, teorii zarządzania i naukach pokrewnych,

  – społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR),

  – ład korporacyjny i raportowanie niefinansowe (ESG),

  – innowacyjność społeczna w gospodarce,

  – dobre praktyki na rynku finansowym,

  – przeciwdziałanie nadużyciom gospodarczym,

  – różnorodność, równość i inkluzja (DEI).
   
  JAK ZGŁOSIĆ PRACĘ?
  Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie:
  https://zpf.pl/inne-projekty/konkurs-verba-veritatis/
   
  Do formularza należy załączyć:
  – skan dokumentu potwierdzającego obronę pracy,
  – egzemplarz zgłaszanej pracy,
  – streszczenie pracy.
   
  TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ: 31 lipca 2023 roku.
   
  Więcej informacji o Konkursie znajduje się na stronie www.zpf.pl.
   
  KONTAKT
  e-mail:
  konkurs@zpf.pl, tel.: 58 302 92 05
 • Startujemy z VIII edycją Nagrody Prezydenta m.st. Warszawy za prace magisterskie i rozprawy doktorskie!
   
  Jeśli praca została obroniona w 2022 roku i poruszała tematykę Warszawy oraz rozwoju miasta zapraszamy autorów i autorki do ubiegania się o Nagrodę. Chcemy by w konkursie wybrzmiał głos młodych badaczy i badaczek z całej Polski, których interesuje rozwój miasta i Warszawy. O nagrodę mogą ubiegać się autorzy i autorki prac reprezentujących wszelkie dziedziny i dyscypliny naukowe. Zachęcamy aby włączali się Państwo do dialogu na temat tożsamości i rozwoju stolicy. Nagroda główna w kategorii rozpraw doktorskich wynosi 15 tys. złotych, a trzy wyróżnienia po 6 tys. zł. Laureat/ laureatka nagrody głównej za pracę magisterską otrzyma 7 tys. zł, a autorzy/ autorki wyróżnionych prac po 3 tys. zł
   
  Termin nadsyłania zgłoszeń to 29 maja. Na adres: naukowa@um.warszawa.pl należy przesłać formularz zgłoszeniowy wraz z podpisami oraz w wersji edytowalnej, a wymagane w regulaminie załączniki powinny być zapisane w formacie PDF. W przypadku zgłoszenia przesyłanego mailem, gdy łączna objętość przekracza 10MB, należy zapisać je w postaci linku do plików umieszczonych na dysku internetowym (tzw. chmurze). Informacje znajdują się również na stronie: https://um.warszawa.pl/waw/wspolpraca-z-nauka/nagroda-prezydenta
   
 • Konkurs studencki na opracowanie oceny skutków ekonomicznych wdrożenia projektu uchwały krajobrazowej w Poznaniu wraz z jej wpływem na wizerunek marki miasta

 • Celem Nagrody Instytutu De Republica jest wspieranie i promocja najzdolniejszych młodych uczonych, prowadzących badania w dziedzinie nauk humanistycznych i społecznych, a także docenienie wybitnych polskich naukowców, którzy dzięki swojej pasji, pracy i odkryciom są lub stają się inspiracją dla młodych pokoleń.

  Wyróżnienie przyznawane przez Instytut De Republica ma charakter honorowy i edukacyjny. Jego rolą jest podkreślenie renomy i niepowtarzalności wkładu wszystkich laureatów w rozwój polskiej nauki.

  Konkurs obejmuje trzy kategorie: nauki humanistyczne, społeczne oraz działalność międzynarodową w dziedzinie nauk humanistycznych lub społecznych. Dodatkowe, odrębne wyróżnienie stanowi Nagroda specjalna za całokształt dorobku naukowego w dziedzinie nauk humanistycznych lub społecznych.

  Na Nagrodę składają się: statuetka, nagroda pieniężna oraz możliwość wydania własnej publikacji w Wydawnictwie Instytutu De Republica.

  W konkursie mogą uczestniczyć młodzi naukowcy, którzy na wczesnym etapie kariery wykazują potencjał osiągnięcia pozycji liderów w swojej dziedzinie oraz posiadają istotny dorobek naukowy. Podstawowe kryteria to:

  • co najmniej stopień naukowy doktora nauk humanistycznych lub społecznych,
  • osoby do 40. roku życia (termin zgłoszenia upływa na dzień przed ukończeniem 41. roku życia).

  Regulamin zawierający szczegółowy opis konkursu oraz listę wymogów niezbędnych do prawidłowego zgłoszenia kandydatury, a także wszystkie dokumenty, znajdują się w zakładce Nagroda IDR.

  Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące Nagrody można uzyskać pod adresem: nagroda@iderepublica.pl

  II edycja konkursu o Nagrodę Instytutu De Republica za wybitne osiągnięcia naukowe w dziedzinie nauk humanistycznych i społecznych została objęta honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów, Pana Mateusza Morawieckiego.

 • Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym dla studentów oraz młodzieży z ośrodków szkolno-wychowawczych dla dzieci i młodzieży słabowidzącej i niewidomej pt. „Foto Oko” Dlaczego warto, trzeba i należy dbać o wzrok.

  Konkurs trwa od dnia 16.01.2023 r. do dnia 28.02.2023 r.
  Prace konkursowe należy składać do 28.02.2023 roku w wersji elektronicznej na adres: bon@ue.poznan.pl
  (otrzymanie pracy potwierdzone zostanie mailem zwrotnym).
 • Zawalcz o swoją przyszłość z Duda-Cars. Miej realny wpływ na strategię działania naszej marki. Zbierz kreatywną drużynę, weź udział w drugiej edycji konkursu dla studentów i wygraj 10.000 złotych i możliwość odbycia płatnego, półrocznego stażu.

  Dowiedz się więcej!
 • Uważasz, że nie ma problemów nie do rozwiązania? Zastanawiasz się, jak najlepiej rozpocząć swoją zawodową karierę? Chcesz stać się częścią historii światowej motoryzacji?
  Konkurs Be The Best jest specjalnie dla Ciebie – podziel się z nami swoimi pomysłami i kreatywnością, i wygraj!
  Czekają na Ciebie nagrody pieniężne, a także propozycja płatnych praktyk, w trakcie których za zadanie będziesz mieć wdrożenie swojego projektu w naszych zakładach.

  Dowiedz się więcej!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.