Badania naukowe - dla pracowników UEP

Projekt Kadry Ekonomiczne - promocja badań naukowych na UEP

Dział Badań Naukowych UEP serdecznie Państwa zaprasza do udziału w projekcie Kadry Ekonomiczne.

Projekt ma na celu promowanie naszej Uczelni, naszych naukowców, badań prowadzonych na UEP, bez Państwa wkładu to się nie uda !

Poprosimy o szczyptę wiedzy, ciekawe definicje,  opisy zjawisk, badań dla szerszej publiki (nie dla studentów studiów ekonomicznych a dla wszystkich laików zainteresowanych ekonomią, finansami, zarządzaniem, ekologią itd).

Nasze (Wasze) efekty pracy prezentujemy na profilach i kanałach:

Spotify

Zapraszamy do lektury, polubień, aktywności i udostępnień powyższych kanałów.

Będziemy wdzięczni, za pomysły, uwagi, przede wszystkim Państwa wkład i zaangażowanie.

Dział Badań Naukowych