Byli wśród nas Uniwersytet

Zmarł mgr inż. Waldemar Bilski

15 września, 2023

Z głębokim żalem, pogrążeni w smutku, zawiadamiamy, że w dniu 14 września 2023 roku zmarł

mgr inż. Waldemar Bilski

wieloletni pracownik administracyjny Działu Zarządzania Infrastrukturą UEP, członek Senatu na kadencję 2016–2020. W 2021 roku otrzymał Medal Złoty za Długoletnią Służbę, wielokrotnie wyróżniony Nagrodami Rektora za pracę na rzecz Uczelni.

W zmarłym straciliśmy serdecznego i życzliwego współpracownika oddanego sprawom Uczelni.

Pamięć o Nim pozostanie na zawsze wśród nas!

REKTOR, RADA UCZELNI, SENAT I SPOŁECZNOŚĆ UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W POZNANIU

Msza święta pogrzebowa odbędzie się w czwartek 21 września o godzinie 9.45 w kościele pw. Ducha Świętego przy ul. Jaromira 1 w Poznaniu (Antoninek), natomiast pogrzeb tego samego dnia o godz. 11.20 na cmentarzu Miłostowo od ul. Warszawskiej.