Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Młoda kobieta w różowej koszuli opiera się o barierkę, patrząc bezpośrednio w obiektyw z pewnym wyrazem twarzy. W tle widoczna jest grupa czterech studentów zaangażowanych w rozmowę, co tworzy dynamiczne i żywe tło. Wnętrze budynku, w którym znajdują się studenci, jest nowoczesne i dobrze oświetlone naturalnym światłem.
Fontanna Alei Niepodległości, na jej tle widnieje Budynek A Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z lewej perspektywy.

Studiuj w UEP

Mamy bogatą ofertę nauczania na kierunkach zarówno dla umysłów ścisłych, jak i humanistów. Oferta dydaktyczna UEP uwzględnia światowe wzorce kształcenia menedżerskiego i najnowsze rozwiązania z zakresu rozwoju myśli ekonomicznej i biznesu.

Poznaj infrastrukturę UEP

Utworzony w 1926 roku Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu należy do ścisłej czołówki polskich uczelni ekonomicznych, a swoją renomę zawdzięcza wysokiej jakości kształcenia oraz pozycji jednego z liderów badań naukowych w zakresie nauk ekonomicznych. Siłą Uczelni jest jej potencjał naukowy, warunki kształcenia oraz orientacja na współpracę z biznesem.

Pięcioro młodych studentów stoi w luźnych pozach, uśmiechając się i machając rękami na tle surowej, betonowej ściany. Każda osoba wyraża radość i entuzjazm, co dodaje zdjęciu pozytywnej energii. Są ubrani w casualowe stroje, idealne na uczelnię.

Uczymy najlepszych

Dbamy o najwyższy poziom kształcenia. Treści edukacyjne uwzględniają unijne standardy edukacji menedżerskiej, wymagania globalnego rynku pracy i najnowsze trendy w biznesie. Kształcimy przyszłych liderów, rozchwytywanych specjalistów i znakomitych menedżerów. Na zajęciach wykorzystywane są nowoczesne metody nauczania – prace nad projektami i case-study.

Uczymy, jak skutecznie wykorzystać wiedzę ekonomiczną, by odnosić sukces w międzynarodowych korporacjach i własnych firmach. U nas nauczysz się kreatywnego i analitycznego myślenia, strategii przywództwa, błyskotliwego rozwiązywania problemów.

Mamy bogatą ofertę nauczania na kierunkach zarówno dla umysłów ścisłych, jak i humanistów!

Grupa studentów idzie środkiem auli uniwersyteckiej, podczas gdy inni studenci siedzą w rzędach krzeseł. Aula jest przestronna, z jasnym oświetleniem i ozdobnym wnętrzem. Studenci są ubrani w eleganckie, ale swobodne stroje, a ich wyraz twarzy sugeruje pewność siebie i zaangażowanie. W tle widoczne są elementy architektoniczne, takie jak okna i ściany z okrągłymi otworami wentylacyjnymi.

Kształcimy liderki i liderów budujących lepszą rzeczywistość społeczno-gospodarczą

Realizując misję, opieramy się na następujących WARTOŚCIACH, czyli zasadach, które są dla nas ważne każdego dnia:
  • jesteśmy OTWARCI na drugiego człowieka i zmieniający się świat,
  • jesteśmy ODPOWIEDZIALNI za jakość edukacji i badań naukowych oraz naszego otoczenia,
  • jesteśmy ODWAŻNI w myśleniu i ROZSĄDNI w działaniu,
  • jesteśmy KOMPETENTNI oraz WIARYGODNI jako partner biznesu, administracji publicznej i organizacji pozarządowych.

Rekrutacja na studia I i II stopnia krok po kroku

Życzymy powodzenia!
icon
Etap 1
1

Zapoznaj się z zasadami rekrutacji na poszczególne kierunki studiów.

Etap 1
2

Załóż konto rekrutacyjne w systemie IRK.

Etap 1
3

Wnieś w terminie opłatę rekrutacyjną.

Etap 1
4

Sprawdź uzyskane punkty rankingowe i dowiedz się, czy jesteś w II etapie.

Jeśli jesteś kandydatem na studia pierwszego stopnia i zdawałeś polską maturę możesz obliczyć swoje punkty rankingowe w Kalkulatorze maturzysty.

Etap 1
5

Jeżeli uzyskałeś liczbę punktów rankingowych równą limitowi bądź wyższą – przejdź do drugiego etapu. W innym przypadku czekaj na obniżenie limitów w terminie określonym w harmonogramie rekrutacji.

Etap 2
1

Najtrudniejsze za Tobą! Teraz wystarczy, że dostarczysz do UEP wymagane dokumenty.

Etap 2
2

Po weryfikacji dokumentów na Twoim profilu w IRK pojawi się w dniu ogłoszenia wyników informacja, czy zostałeś przyjęty.

icon

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.