Dr hab. inż. Katarzyna Wybieralska, prof. UEP
Katedra Technologii i Analizy Instrumentalnej
Profesor UEP
Bud. A-skrzydło, pokój nr 042
Uczelniana Komisja Wyborcza, Komisja Rektorska ds. Nostryfikacji Dyplomów Ukończenia Studiów Uzyskanych za Granicą i Potwierdzania Ukończenia Studiów na Określonym Poziomie, Komisja Rektorska ds. Ekologii, Komisja Inwentaryzacyjna, Zespół Egzaminacyjny (część kierunkowa testu kwalifikacyjnego: Towaroznawstwo, część kierunkowa testu kwalifikacyjnego: Zarządzanie i inżynieria produkcji), Ekologiczne Studenckie Koło Naukowe Ekosfera, Kolegium Elektorów UEP.

Dodatkowe informacje

Przeciwutleniacze, surfaktanty, ochrona środowiska, towaroznawstwo kosmetyków i wyrobów chemii gospodarczej

Konsultacje

Konsultacje w trwającym semestrze