Prof. dr hab. Elżbieta Gołata
Katedra Statystyki
Profesor
Budynek C, pokój nr 413
Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą, Komisja Rektorska ds. Nagród Rektora dla NA - przewodnicząca, Odwoławcza Komisja ds. Oceny nauczycieli Akademickich - Członkini, Komisja Własności Intelektualnej - przewodnicząca, Komisja ds. Własnego Funduszu Stypendialnego dla Studentów - Członkini, Zespół ds. Akredytacji Międzynarodowych - Członkini, Zespół ds. Realizacji Strategii HR dla Naukowców UEP - Zastępca przewodniczącego, Rada Centrum Informatyki - Członkini, Rada Awansów Naukowych - Członkini, Przedstawiciel UEP do Rady Poznańskiej Fundacji Bibliotek Naukowych - Inny, Zespół ds. Ewaluacji Uczelni - przewodnicząca, Kolegium Elektorów UEP - Członkini.

Dodatkowe informacje

Naukowa Rada Statystyczna - Członkini Rady, Polskie Towarzystwo Statystyczne - Członkini Rady Głównej, Rządowa Rada Ludnościowa - Członkini Rady, Polskie Towarzystwo Statystyczne - Członkini, Polska Akademia Nauk - Członkini Komitetu Statystyki i Ekonometrii, Polska Akademia Nauk - Przewodnicząca Komitetu Nauk Demograficznych, Poznańska Fundacja Bibliotek Naukowych - Członkini Rady
Demografia, starzenie się ludności, rynek pracy, statystyka społeczna, jakość danych statystycznych, spis ludności

Konsultacje