W czwartek, 15 marca 2018 roku, rozpoczynamy cykl wykładów i seminariów otwartych pod nazwą Innovation Management Academy. W czwartki semestru letniego w godzinach 16:00-18:30 będziemy się spotykać z ciekawymi gośćmi, głównie praktykami biznesu, którzy prowadząc wykłady w języku angielskim, przybliżą nam tematykę zarządzania innowacjami, e-marketingu, mediów społecznościowych, korzystania z dostępnych zasobów Internetu i innych aspektów wprowadzania innowacji ekonomicznych.

W czerwcu, w ramach cyklu, zorganizowana zostanie ponadto anglojęzyczna konferencja Innovations in Marketing, do udziału w której gorąco Państwa zachęcamy.

Podczas wykładów i seminariów, będzie można poszerzyć wiedzę z zakresu stosowania nowoczesnych technologii, pogłębić znajomość praktycznego, biznesowego języka angielskiego oraz podyskutować na nurtujące nas tematy.


Prezentowany cykl jest realizowany w ramach projektu „Nowy międzynarodowy program kształcenia dla studiów II stopnia Innovation Management na Wydziale Zarządzania UEP” Nr POWR.03.01.00-00-M100/16, przy współudziale SKN Marketing.


Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebook.