Drodzy Doktoranci,

 

informujemy, że w związku ze złożeniem rezygnacji z członkostwa w Radzie Doktorantów UEP przez przedstawiciela Wydziału Ekonomii, w dniu 6 kwietnia br. o godz. 9.30 w sali 309A odbędą się ponowne wybory uzupełniające do Rady Doktorantów na Wydziale Ekonomii.

 

Zachęcamy Was do członkostwa w Radzie Doktorantów. To możliwość aktywnego uczestnictwa w kształtowaniu studiów doktoranckich na naszej Uczelni, a przy okazji zdobycia cennego doświadczenia. Rada Doktorantów jest organem, który opiniuje kluczowe dokumenty takie,jak regulamin studiów doktoranckich czy regulamin stypendialny. Rada Doktorantów organizuje także wydarzenia integracyjne dla doktorantów (w tym Piknik Integracyjno-Sportowy), które są świetną okazją do nawiązania nowych kontaktów. Projektem flagowym Rady Doktorantów jest przede wszystkim organizacja Środowiskowej Konferencji Doktorantów "Gospodarka. Technologia. Społeczeństwo." (GTS), która pozwala na wymianę myśli i poglądów w zróżnicowanych obszarach badawczych. Podczas konferencji GTS doktoranci mają okazję do zaprezentowania przed gremium profesorów swoich badań oraz pomysłów na dysertację.

Członkostwo w Radzie Doktorantów to wyjątkowa szansa, aby przejść przez studia doktoranckiez wyrazem, by Was zapamiętano!

Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału w pracach naszej Rady w obliczu nowej Ustawy 2.0, gdzie razem będziemy mieli okazję wpłynąć na kształt szkół doktorskich. 

 

 

Z serdecznymi pozdrowieniami, 

Prezydium Rady Doktorantów UEP