Sprawy socjalne

TEATR PANA O. – KRASNOLUDKI SĄ NA ŚWIECIE

17 października, 2023

Krasnoludki są na Świecie – program realizowany przez Sambora – opiekuna wszystkich legend polskich, Zieloną Furię – opiekunkę wód, łąk i lasów oraz uroczą parę Krasnoludków – Agrafkę i Łatę. Cykl spotkań przygotowany przez Teatr Pana O. ma na celu przybliżyć świat legend polskich. Na naszych spotkaniach dzieci poznają całą paletę mitycznych postaci: Buszującą wśród zbóż Południcę, Skrywającego się w akwenach wodnych Utopca i dowcipną Babcię Jagę. Pierwsza odsłona ukaże nam świat Krasnoludków, małych mieszkańców naszych domostw. Podczas spotkania poznamy zwyczaje Krasnali w polskiej zagrodzie, zatańczymy do piosenki Agrafki oraz będziemy uczestniczyć w zabawach scenicznych przygotowanych przez Zielona Furię i Sambora.

17 października 2023 | g. 17:00 | Międzynarodowa Szkoła Charakteryzacji NOVA MASKA |
ul. Kantaka 2 |
zapisy do: 2-10-2023

cena biletu: 40,00 zł | cena biletu z minimalnym dofinansowaniem z ZFŚS: 32,00 zł