Sprawy socjalne

Wycieczka do Torunia na Warsztaty piernikowe

7 października, 2023

Ramowy program wycieczki: 8.00 – zbiórka, ul. Zwierzyniecka 10 | 9.00 – przyjazd i dojście do Portu Nowy Młyn | 9.30 – kawa/herbata + ciasto drożdżowe | 10.30 – 14.30 – spacer po lesie, grzybobranie | po powrocie – zupa na tarasie i Biesiada przy ognisku | 17.00 / 18.00 – transport powrotny | 19.00 – planowany przyjazd

W Niewidzialnym Domu – wyłączamy wzrok i pozwalamy pozostałym zmysłom przejąć kontrolę nad naszym ciałem i umysłem, co powoduje niesamowite doznania i refleksje. Przewodnicy wprowadzają nas do świata pełnego empatii, zrozumienia i szacunku. Pokazują niezwykle ważne wartości, których nabycie sprawi, że zmieniamy swoje postrzeganie świata (dzieci od 9 roku życia).

Pracownia Malarstwa w Ciemności – warsztaty malarskie w ciemności to nie tylko świetna zabawa, ale również niesamowite doświadczenia (dzieci od 4 roku życia).

wyjazd: 7 października 2023 | zapisy do: 18-09-2023

cena biletu dla dorosłych: 280,00 zł | cena biletu dla dzieci: 60,00 zł