W XXI Edycji Konkursu Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej na najlepsze prace dyplomowe w dziedzinie informatyki ekonomicznej obronione w roku 2017 nagrodzone zostały osoby związane z naszym Wydziałem! W kategorii prac magisterskich: 1. miejsce zajęła mgr Agata Chudzińska, absolwentka WIGE, za pracę pt. "Przetwarzanie danych strumieniowych z wykorzystaniem środowiska SAP HANA". 3. miejsce zajęła mgr Agnieszka Kowalczyk, absolwentka WIGE, za pracę pt. "Automatyzacja procesów pozyskiwania danych dla procedur zarządzania opakowaniami w firmie farmaceutycznej z wykorzystaniem systemu Harmony". Promotorem obu nagrodzonych prac magisterskich jest dr hab. Grzegorz Bartoszewicz. W kategorii prac licencjackich 2. miejsce zajęła studentka WIGE, Katarzyna Kabzińska, za pracę pt. "Models of Value Proposition of Services using Big Data on the Automotive Market". Promotorem nagrodzonej pracy licencjackiej jest dr Agata Filipowska. Serdecznie gratulujemy Laureatkom i Promotorom! :)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztacie, który pozwala poznać najpopularniejszy model biznesowy na świecie Business Model Canvas 18 grudnia 2018, godz. 10:30 -15:30 Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej Warszawa Warsztaty skierowane są głównie do przedstawicieli branży ICT. Zapraszamy naukowców, innowatorów, start-upowców i przedstawicieli firm. Wszystkich, którzy mają produkt lub pomysł i chcieliby po raz pierwszy podjąć wyzwanie ujęcia go w ramy biznesowe. Szczegóły i rejestracja: http://ppnt.poznan.pl/business-model-canvas-zapraszamy-warsztaty/

 

Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład środowiskowy ze statystyki wielowymiarowej, który odbędzie się w dniu 12 grudnia 2018 r. Dr Grzegorz Wyłupek z Instytutu Matematycznego Uniwersytetu Wrocławskiego przedstawi wykład pt. „Test permutacyjny w problemie dwóch prób dla danych cenzurowanych”.

Jak do nas trafić?

Sekretariat Katedry Statystyki
telefon: 61 854 39 35
email: agnieszka.motala@ue.poznan.pl 
miejsce: 4.23 CEUE