W dniu 25 maja (piątek) zapraszamy na seminarium Katedry Ekonometrii, które będzie mieć charakter wykładu otwartego. Pan doktor Daniel Guhl z Uniwersytetu Humboldta w Berlinie przedstawi referat pt. "Discrete Choice Models: Theory, Practice, and Current Trends". Dr Guhl pracuje w Instytucie Marketingu na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Humboldta w Berlinie. Naukowo i zawodowo zajmuje się prognozowaniem popytu i analizą kampanii marketingowych za pomocą modeli wyboru dyskretnego. Seminarium rozpocznie o godz. 10.30 w sali 212B.

 

Prezentujemy z bliska Medal 70-lecia Polskiej Informatyki oraz Złotą odznakę honorową Polskiego Towarzystwa Informatycznego, którymi został uhonorowany prof. Wojciech Cellary z Katedry Technologii Informacyjnych. Wręczenie nagród odbyło się 16 maja 2018 r. w Warszawie podczas Wielkiej Gali Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego.

 

Finał III edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa Enea S.A. - Modelowanie Rynku Energii! Uroczysty finał III edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa Enea S.A. - Modelowanie Rynku Energii odbędzie się 22.05.2018 r. w sali 111A o godz. 13:00. Jednym z głównych punktów programowych jest wykład wiceministra energii Michała Kurtyki. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną również prace finalistów konkursu. Uroczystość zakończy się ogłoszeniem werdyktu i wręczeniem nagród przez prezesa Enea S.A. Mirosława Kowalika.

Jak do nas trafić?

Sekretariat Katedry Statystyki
telefon: 61 854 39 35
email: agnieszka.motala@ue.poznan.pl 
miejsce: 4.23 CEUE