Katedra Marketingu Międzynarodowego

Prof. Bartosz Deszczyński złożył wizytę na Uniwersytecie Europejskim we Flensburgu

dr hab. Bartosz Deszczyński, prof. UEP złożył wizytę na Uniwersytecie Europejskim we Flensburgu. Podejmowała go szefowa Instytutu Zarządzania Strategicznego i Międzynarodowego, prof. Susanne Royer. Podczas pobytu we Flensburgu, prof. Deszczyński zapoznał się z tamtejszymi doświadczeniami współpracy dydaktycznej i naukowej realizowanymi we współpracy z Uniwersytetem Południowej Danii. Wyjazd został sfinansowany z programu Erasmus+.