Katedra Finansów Publicznych

Dr Aneta Chodakowska na warsztatach Science for Policy

W dniach 23-24 kwietnia dr Aneta Chodakowska reprezentowała naszą Katedrę oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na warsztatach Science for Policy zorganizowanych przez Polską Akademię Nauk i Wspólne Centrum Badawcze (Joint Research Center). Celem szkolenia było zapoznanie naukowców z cyklem kształtowania polityki oraz omówienie znaczenia wkładu naukowego na wszystkich etapach procesu kształtowania polityki. Moduły obejmowały m.in. sposoby komunikowania niepewności oraz wskazówki, jak nauka może odpowiadać na pytania płynące ze strony urzędów.

Poniżej znajdują się zdjęcia z warsztatów autorstwa biura komunikacji PAN