Job Spot 2024

Ponad 50 firm zaprezentowało studentom i absolwentom UEP oferty pracy, stażu i praktyk w ramach zorganizowanych 16 kwietnia 2024 r. Targów Pracy „Job Spot”.

11. edycja tego wydarzenia przyciągnęła tłumy. Studenci pytali o procedury rekrutacyjne, specyfiki zadaniowe stanowisk pracy i samą kulturę organizacyjną wystawiających się przedsiębiorstw. Stoiska ustawione były aż na pięciu poziomach gmachu głównego.

Organizatorzy zapewnili możliwość skorzystania z konsultacji z doradcą zawodowym z Biura Karier (CV Point) oraz wykonania zdjęcia do CV (Photo Point). Kolejne targi odbędą się w kwietniu przyszłego roku.

Pełna lista wystawców znajduje się TUTAJ

Kształcimy liderki i liderów budujących lepszą rzeczywistość społeczno-gospodarczą