Badania naukowe - publiczne

Kolejne MINIATURY stażowe z NCN dla naukowców UEP

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło wyniki kolejnego rozstrzygnięcia konkursu MINIATURA 8.

MINIATURA to konkurs dla młodych badaczy na wsparcie działań naukowych będących punktem wyjścia do stworzenia założeń projektu badawczego, o którego finansowanie można następnie wnioskować. To już 8 nabór, w ramach którego dofinansowanie otrzymali pracownicy Katedry Makroekonomii i Badań nad Rozwojem UEP:

– dr Katarzyna Woźniak-Jasińska na realizację projektu pt. „Praca hybrydowa z perspektywy pracowników:
postawy, preferencje i prezenteizm”. W ramach otrzymanego dofinansowania dr K. Woźniak-Jasińska zrealizuje badanie wstępne oraz 30-dniowy staż naukowy w University of Kassel (Business Psychology Dept. oraz Information Systems Dept. Głównym celem badania pilotażowego jest zmierzenie preferencji i postaw polskich pracowników wobec pracy hybrydowej oraz zbadanie prezenteizmu w pracy z domu.

– dr Bartosz Totleben na realizację 6-tygodniowego stażu w Institute of East European Studies and the
Economics Department w Free University of Berlin. Podczas stażu zostaną podjęte pracę nad projektem pt. „Miękkie ograniczenia budżetowe w finansowaniu jednostek samorządu terytorialnego w Polsce”.

Lista dofinansowanych projektów znajduje się na stronie NCN wyniki

Gratulujemy laureatom!

Jesteśmy ODPOWIEDZIALNI za jakość edukacji i badań naukowych oraz naszego otoczenia