Nagroda ministra nauki i szkolnictwa wyższego dla prof. Szymona Cyferta

Prof. dr hab. Szymon Cyfert, kierownik Katedry Teorii Organizacji i Zarządzania UEP otrzymał z rąk ministra Dariusza Wieczorka nagrodę w kategorii „Znaczące osiągnięcia w zakresie działalności naukowej”.

Nagrody zostały przyznane najbardziej wyróżniającym się przedstawicielom środowiska naukowego i akademickiego podczas Gali Nauki Polskiej, która odbyła się 18 lutego 2024 r. w Warszawie.

Mamy wspaniałe kadry, wspaniałych naukowców, świetnie osiągnięcia. Nauka jest potrzebna polskiej gospodarce, jest niezbędna w tworzeniu nowych miejsc pracy – powiedział minister nauki i szkolnictwa wyższego Dariusz Wieczorek podczas uroczystości.

Serdecznie gratulujemy!

Wyznaczamy trendy w badaniach naukowych