Nawiązanie współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej

12 grudnia 2023 roku Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu podpisał porozumienie o współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej.

Porozumienie dotyczy współpracy w zakresie działalności dydaktycznej, naukowej oraz badawczej, a także współpracy związanej z realizacją wspólnych projektów w obszarze polityki społecznej. Mamy nadzieję, że wspólnie uda się zrealizować wiele cennych inicjatyw.

Osobą kontaktową z ramienia naszej Uczelni w zakresie współpracy z ROPS jest pani dr Katarzyna Lis, pełnomocniczka rektora ds. osób z niepełnosprawnościami.

Galeria zdjęć