Nowa strefa relaksu we współpracy z KJF Broker

Studentów, doktorantów oraz pracowników UEP, wracających po wakacyjnej przerwie, przywita nowa strefa relaksu, zlokalizowana na II piętrze budynku D, przy ulicy Towarowej 55. Przestrzeń zaaranżowana została w sprzyjającej odpoczynkowi i skupieniu stylistyce oraz kolorystyce. Osiem nowoczesnych, niezwykle komfortowych sof ze stolikami oraz biurka, poprzedzielane minimalistycznymi donicami z roślinnością, tworzą miejsce do nauki, regeneracji, spotkań towarzyskich oraz networkingu.

Sponsorem strefy jest uznany podmiot rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego KJF Broker, świadczący wysokiej jakości usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego, z którym Uczelnia współpracuje od wielu lat, mogąc liczyć na zaangażowanie i pełen  profesjonalizm w kwestiach ubezpieczeniowych, jak i inicjatywach prospołecznych, np. wspieranie UEP w zakupie defibrylatorów ratujących życie.

Na oficjalnym otwarciu strefy 23 sierpnia 2024 roku obecni byli w szczególności przedstawiciele władz UEP, w tym Rektor UEP – prof. Maciej Żukowski, Rektor elekt – prof. Barbara Jankowska, prorektorzy, kanclerze oraz przedstawiciele KJF Broker, w tym prezes Jerzy Figlewski i wiceprezes Bartosz Horowski.

W budynkach UEP funkcjonuje już kilka stref relaksu, m.in. Lidl Polska, VW Group Polska, Grupa Eurocash czy Nivea Polska.

Uczelnia sukcesywnie zwiększa liczbę miejsc relaksu, konsekwentnie doskonaląc warunki studiowania i pracy dla społeczności akademickiej.

Galeria zdjęć