Praca doktorska napisana na UEP wyróżniona w konkursie Miasta Poznania na najlepsze prace doktorskie i magisterskie

Praca doktorska napisana na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu została wyróżniona w organizowanym przez Miasto Poznań konkursie  na najlepsze prace doktorskie i magisterskie.

Kapituła konkursu doceniła dysertację Haliny Nadobnik pt. „The implementation of social activity idea for older people. The local aging policy in the city of Poznan”, której promotorem był dr hab. Maciej Ławrynowicz, prof. UEP.

Rozprawa poświęcona jest analizie implementacji polityki starzenia się w skali lokalnej w aspekcie aktywności społecznej na przykładzie Poznania. Jest odpowiedzią na lukę badawczą, wynikającą z braku wiedzy dotyczącej form aktywizacji społecznej osób starszych oraz podtrzymania ich aktywności.

Serdecznie gratulujemy!

Kształcimy liderki i liderów budujących lepszą rzeczywistość społeczno-gospodarczą