Prezentacje studentów na MTP

Ponad 60 studentów III roku specjalności biznes międzynarodowy zaprezentowało swoje projekty na Międzynarodowych Targach Poznańskich w ramach przedmiotu „Targi i wystawy międzynarodowe”. Propozycje studentów dla branży wystawienniczo-targowej były oceniane przez kilkuosobowe jury, w skład którego weszli zarówno wykładowcy UEP, jak i przedstawiciele MTP, firmy Meliński Minuth, Polskiej, Izby Przemysłu Targowego oraz Urzędu Miasta Poznania. W swoich prezentacjach studenci przedstawili ocenę istniejących wydarzeń, koncepcje usprawnień dla działań MTP oraz pomysły na nowe wydarzenia targowe.

Jury brało pod uwagę profesjonalne przygotowanie prezentacji, kreatywne myślenie i innowacyjne podejście do tworzenia wydarzenia, zorientowanie na potrzeby klientów i rynku, umiejętne wykorzystanie danych wtórnych i pierwotnych, umiejętności analityczne i komunikacji.

Skład jury

Sala A: prof. Jerzy Schroeder (UEP), dr Łukasz Puślecki (UEP), Piotr Kamiński (MTP),  Aleksandra Wardach (PIPT), Krystian Majer (Meliński Minuth), Bartosz Szczepaniak (UMP).

Sala B: prof. Henryk Mruk, dr Beata Kozyra (PIPT), Katarzyna Wieliczko (MTP), Andrzej Meliński (Meliński Minuth), Magdalena Nawrocka (UMP).

Nagrody i wyróżnienia

Sala A

• Nikola Różewicz, Weronika Jedlikowska, Aleksander Victor Assad – MTP talks (I miejsce)
  • Maja Płócienniczak, Zuzanna Urbanowicz, Agata Rogowska, Paulina Chrobocińska, Paulina Krawczyk – Targi „Dobrego snu” (II miejsce)