Szanowni Studenci,

uprzejmie informujemy, że zajęcia z wychowania fizycznego są obowiązkowe dla studentów 1 roku studiów stacjonarnych I stopnia. Zapisy do grup ruszą 27 września o godz. 12:00 i potrwają maksymalnie 1,5 tygodnia. Na wybrane zajęcia rejestrują się Państwo za pomocą platformy USOSweb. Aktualny plan zajęć na semestr zimowy roku akad. 2024/25 znajdą Państwo na stronie Studium (zakładka plany).

Jednocześnie informujemy, że sekcje sportowe działają w ramach uczelnianego klubu sportowego, a ich zadaniem jest utworzenie drużyn sportowych, które będą reprezentować Uczelnię podczas rozgrywek sportowych. Treningi sekcji odbywają się 2 razy w tygodniu. Uczestnictwo w sekcjach funkcjonujących w ramach zajęć dydaktycznych kończy się zaliczeniem.