Rozpoczęła się realizacja programu PoMost

Rozpoczęła się realizacja programu PoMost. Spośród osób studiujących na wszystkich uczelniach partnerskich, które wzięły udział w tegorocznym naborze, najwięcej wybrało przedmioty realizowane w UEP. Cieszy nas zainteresowanie studentów spoza UEP naszą ofertą dydaktyczną.

Z kolei studentki i studenci UEP wezmą udział w wybranych przez siebie zajęciach, które są prowadzone w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Życzymy naszym i goszczącym u nas studentkom i studentom zadowolenia z realizacji wybranych przez siebie przedmiotów.

Kształcimy liderki i liderów przyszłości