Rozstrzygnięcie XIX edycji konkursu Miasta Poznania na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

27 kwietnia, 2023

W dniu 26 kwietnia 2023 r. w Sali Białej Urzędu Miasta Poznania odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w konkursie Miasta Poznania na najlepsze prace magisterskie i doktorskie obronione w latach 2021-2022 na poznańskich uczelniach i w instytucjach naukowych działających w Poznaniu. Konkurs dotyczy dysertacji naukowych, które mogą znaleźć zastosowanie w funkcjonowaniu, rozwoju lub promocji Poznania.
Miło jest nam zakomunikować, że decyzją Kapituły Konkursu, w której skład wchodzą przedstawiciele i przedstawicielki Urzędu Miasta Poznania, Rady Miasta Poznania oraz poznańskich szkół wyższych, laureatami tegorocznej edycji zostali również przedstawiciele naszej Uczelni.

Wyróżnienie w kategorii prac magisterskich otrzymała nasza absolwentka, Pani Weronika Jakubowska, za pracę pt. „Ocena finansowych konsekwencji wprowadzenia podatku katastralnego na przykładzie powiatu konińskiego”. Promotorem pracy jest dr hab. Michał Kałdoński, prof. UEP.

Wyróżnienie w kategorii prac doktorskich otrzymał nasz pracownik, Pan dr Tomasz Józefowski, za pracę pt. „Rynek pracy na obszarach funkcjonalnych miast wojewódzkich w świetle estymacji typu SPREE”. Promotorem pracy jest dr hab. Grażyna Dehnel, prof. UEP, a promotorem pomocniczym – dr hab. Marcin Szymkowiak, prof. UEP.

Więcej informacji nt. konkursu dostępnych jest na stronie Urzędu Miasta Poznania:

Laureatom Konkursu oraz Promotorom prac serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Zdjęcia