Studenci - aktualności Uniwersytet

Srebro i brąz dla naszych studentek w trójboju siłowym

11 maja, 2022

Nasze studentki odniosły spektakularny sukces podczas Akademickich Mistrzostw Polski w trójboju siłowym. Zuzanna Pawlicz studentka I roku kierunku prawno-ekonomicznego, dzięki wspaniałej formie i dobremu przygotowaniu technicznemu, zdobyła srebrny medal w kategorii wagowej 63 kg w klasyfikacji uczelni USP. Drużyna kobiet w składzie Zuzanna Pawlicz, Zuzanna Kmiecik (II rok, kierunek finanse, audyt i inwestycje) oraz Paula Nowak (II rok, kierunek finanse i rachunkowość biznesu) stanęła na podium z brązowym medalem w klasyfikacji uczelni USP. Jest to pierwszy drużynowy medal w trójboju siłowym zdobyty przez UEP.
W mistrzostwach startowało 158 zawodniczek i 334 zawodników reprezentujących 79 Uczelni.

Serdecznie gratulujemy!

Kształcimy liderki i liderów budujących lepszą rzeczywistość społeczno-gospodarczą.