Statuetki dla Parlamentu Studenckiego UEP

Parlament Studencki UEP został nagrodzony w ogólnopolskim Plebiscycie Forum Uczelni Ekonomicznych. W konkursie oceniane były projekty zrealizowane przez organizacje studenckie oraz studentów. Inicjatywy UEP spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem – otrzymaliśmy statuetki aż w 2 kategoriach!

Statuetkę w kategorii „Najlepszy Projekt Merytoryczny” zdobył projekt „UEPowe Klejdry” –studencki newsletter, zawierający informacje z życia akademickiego. Koordynatorką projektu była studentka kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze – Natalia Miedza, a redaktorką – studentka kierunku rachunkowość i finanse w biznesie – Katarzyna Jurewicz.

W kategorii „Samorządowiec Roku” statuetką nagrodzono Nikolę Gładysiak. Studentka kierunku polityka społeczna była team leaderem ds. relacji z partnerami Juwenaliów Poznań 2023, koordynowała Akademię PSRP #zaPROJEKTowani, kierowała projektem Test Wiedzy Ekonomicznej 2023, była też zaangażowana w organizację Gali Nagród Środowiska Studenckiego „Pro Juvenes” i przewodniczyła Komisji Współpracy Zewnętrznej Parlamentu Studenckiego UEP oraz Komisji Rewizyjnej Parlamentu Studenckiego UEP.

Serdecznie gratulujemy!

Kształcimy liderki i liderów budujących lepszą rzeczywistość społeczno-gospodarczą