Studenci UEP stypendystami programu „Poznań Przyciąga”

Dwoje studentów UEP otrzymało stypendia w ramach XVI edycji programu stypendialnego dla laureatów i finalistów ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych. Program, będący częścią szerszej strategii rozwoju Poznania, kierowany jest do utalentowanych młodych osób, które zdecydowały się na rozpoczęcie studiów w stolicy Wielkopolski.

Stypendia w ramach projektu „Poznań Przyciąga” otrzymali:

• Małgorzata Nowaczyk, studentka I roku studiów na kierunku Prawno-ekonomicznym UEP, finalistka Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym,
  • Błażej Wojtkowski, student I roku studiów na kierunku Finanse, audyt, inwestycje, finalista Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Program stypendialny realizowany jest przez Wydział Rozwoju Miasta i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Poznania.

Kształcimy liderki i liderów budujących lepszą rzeczywistość społeczno-gospodarczą