Doktoranci - aktualności Klub Partnera Studenci - aktualności

Wręczenie Nagród Santander dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu 2024

10 czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste rozdanie Nagród Santander dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu 2024. To wydarzenie miało na celu zwieńczenie programu Santander Universidades i docenienie osób, które aktywnie angażują się w działalność na rzecz Uczelni i poza nią.

Nowe możliwości dla studentów i doktorantów
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu i  Santander Bank Polska promują i wspierają rozwój naukowy i społeczny studentów i doktorantów UEP oraz doceniają ich  wszechstronne zaangażowanie. Podczas uroczystości wręczono łącznie 50 nagród, każda o wartości 1000 zł. W procesie selekcji kandydatów do Nagrody Santander brane były pod uwagę następujące kwestie: osiągnięcia akademickie, takie jak wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia artystyczne, sportowe oraz aktywność społeczna.

Podczas uroczystości wręczenia nagród prof. dr hab. Maciej Szymczak, Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy z Otoczeniem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, podkreślił znaczenie tego partnerstwa:
Santander to jeden z naszych najlepszych partnerów biznesowych. Podejmujemy wspólne inicjatywy od dobrych kilkunastu lat. Ich beneficjentami są nie tylko studenci i doktoranci UEP, ale także pracownicy. Te nagrody mają wyróżnić tych studentów i doktorantów, którzy nie tylko mają dobre wyniki w nauce, ale którzy dodatkowo też bardzo dużo robią w sferze społecznej, sportowej czy artystycznej – na szczeblu lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Te nagrody mają promować takie postawy i zachęcać innych do takiego działania.

Więcej o inicjatywach i współpracy powiedział też Rafał Denga – Dyrektor Biura Rozwoju Placówek SU „Cieszę się z zainteresowania programami, które wspieramy – to świadczy o tym, że młodzi ludzie chcą się rozwijać i sięgać po więcej. Z przyjemnością doceniliśmy tych, którzy osiągają dobre wyniki w nauce, działają aktywnie na rzecz uczelni oraz wyróżniają się w działalności artystycznej, społecznej lub sportowej. Do końca 2024 roku planujemy wiele interesujących inicjatyw rozwojowych, dlatego już teraz zapraszamy na naszą platformę www.santanderopenacademy.com/pl

Rozwój i przyszłość
Współpraca Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z Santander Bank Polska jest częścią szerszej inicjatywy mającej na celu wspieranie edukacji i rozwoju społeczności akademickiej oraz indywidualnie każdego, kto chce się rozwijać. Nagroda Santander dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu to krok w kierunku budowania lepszej przyszłości, w której wiedza, innowacje i współpraca odgrywają kluczową rolę.

Galeria zdjęć