Dr hab. inż. Daniela Gwiazdowska, prof. UEP
Katedra Przyrodniczych Podstaw Jakości
Profesor UEP
Budynek B, pokój nr 2
Komisja Rektorska ds. Nagród Rektora dla NA - Członkini, Doktorancka Komisja Stypendialna dla doktorantów studiów doktoranckich - Członkini, Uczelniana Komisja Rekrutacyjna - Członkini, Komisja Rekrutacyjna do Przeprowadzenia Postępowania Konkursowego (Rekrutacyjnego) do Szkoły Doktorskiej Prowadzonej w UEP - Członkini, Komisja ds. Oceny Wniosków o Przyznanie Zwiększenia Stypendium Doktoranckiego Doktorantom Szkoły Doktorskiej w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu - Członkini, Rada Programowa - Członkini, SKN INVENTUM - Opiekunka, Kolegium Elektorów UEP - Członkini, Zespół ds. Ewaluacji Uczelni - Członkini.

Dodatkowe informacje

Polskie Towarzystwo Mikrobiologów - Przewodnicząca Oddziału Terenowego w Poznaniu, Polskie Towarzystwo Mikrobiologów - Członkini, Polskie Towarzystwo Towaroznawcze Oddział w Poznaniu - Członkini
Zagrożenia mikrobiologiczne w żywności, mikrobiologiczne bezpieczeństwo żywności i kosmetyków, przeciwdrobnoustrojowe właściwości bakterii fermentacji propionowej i mlekowej, probiotyki, unieszkodliwianie mikotoksyn, biologiczna kontrola patogenów roślinnych

Konsultacje