Prof. dr hab. inż. Anna Gliszczyńska-Świgło
Katedra Technologii i Analizy Instrumentalnej
Profesor
Bud. A-skrzydło, pokój nr 229
Prorektor ds. Edukacji i Studentów, Odwoławcza Komisja ds. Oceny nauczycieli Akademickich - Członkini, VII Komisja Oceniająca - Członkini, Komisja ds. Oceny Nauczycieli Akademickich Zatrudnionych w Studium Praktycznej Nauki języków Obcych - Członkini, Komisja ds. Własnego Funduszu Stypendialnego dla Studentów - przewodnicząca, Zespół ds. Akredytacji Międzynarodowych - Członkini, Pełn. Rektora ds. Rekrutacji na Studia, Zespół ds. Oceny Jakości Aktywności Dydaktycznej - Członkini, Rada Programowa - przewodnicząca, Prorektor ds. Edukacji i Studentów, Kolegium Elektorów UEP - Członkini.

Polska Akademia Nauk - Członkini komisji nauk
Instrumentalne metody oceny jakości i bezpieczeństwa żywności, witaminy i naturalne przeciwutleniacze

Konsultacje

Konsultacje w trwającym semestrze