Prof. dr hab. inż. Anna Gliszczyńska-Świgło
Katedra Technologii i Analizy Instrumentalnej
Profesor
Bud. A-skrzydło, pokój nr 229
Prorektor ds. Edukacji i Studentów, Rada Programowa, Odwoławcza Komisja ds. Oceny nauczycieli Akademickich, Zespół ds. Akredytacji Międzynarodowych, Pełn. Rektora ds. Rekrutacji na Studia, Pełn. Rektora ds. Rekrutacji na Studia, Zespół ds. Oceny Jakości Aktywności Dydaktycznej, VII Komisja Oceniająca, Senat 2020-2024, Prorektor ds. Edukacji i Studentów, Komisja ds. Oceny Nauczycieli Akademickich Zatrudnionych w Studium Praktycznej Nauki języków Obcych, Komisja ds. Własnego Funduszu Stypendialnego dla Studentów, Kolegium Elektorów UEP.

Polska Akademia Nauk - Członkini komisji nauk
Instrumentalne metody oceny jakości i bezpieczeństwa żywności, witaminy i naturalne przeciwutleniacze

Konsultacje

Konsultacje w trwającym semestrze