Harmonogram spotkań online - 26 i 27 września 2024 roku

Szanowni Studenci,

linki do spotkań na platformie ZOOM mają Państwo udostępnione na poniższej stronie, natomiast hasła do spotkań zostaną Państwu przesłane na konta w poczcie uczelnianej.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

1. Studia w zakresie ekonomii (kierunki: analityka danych ekonomicznych, ekonomia, kierunek prawno-ekonomiczny, polityka społeczna)

2. Studia w zakresie finansów i rynków finansowych (kierunki: finanse, audyt, inwestycje; nadzór i kontrola)

3. Studia w zakresie gospodarki międzynarodowej (kierunki: gospodarka turystyczna, logistyka, międzynarodowe stosunki gospodarcze)