Sprawy socjalne

COSMO SHOW – SPEKTAKL MULTIMEDIALNY

7 października, 2024

Spektakl Cosmo Show wciągnie młodych widzów w fantastyczny świat uniwersum dając możliwość interakcji z głównymi bohaterami spektaklu! Zabieramy dzieci w podróż przez wszechświat, pełną interaktywnych doświadczeń i zapierających dech w piersiach zabaw!  To unikalny projekt, w którym wykorzystujemy interaktywne urządzenia – promienie kosmiczne – z efektami świetlnymi, które pomaga dziecku kontrolować działania na ekranie, rozwija wyobraźnię i fantazję. Wiek nieograniczony. Po koncercie spotkanie z Artystami, wspólne zdjęcia, foto-zona. Wstęp wolny dla dzieci do lat 3. (bez miejsca, dziecko musi być u rodzica/opiekuna na rękach) Czas: 60 min.

7 października 2024 | g. 17:30 | Estrada Poznańska, ul Masztalarska 8 | rząd VI | zapisy do: 6-09-2024

Zobacz wszystkie wydarzenia