Profilaktyki raka piersi – badania mammograficzne w UEP

23 października, 2024

Szanowne Panie,
Drogie Pracownice, Doktorantki i Studentki UEP,

Październik to czas, w którym szczególnie podkreślamy wagę profilaktyki raka piersi – choroby, która dotyka miliony kobiet na całym świecie. Chcemy, aby każda z Was miała szansę zadbać o swoje zdrowie. Dlatego serdecznie zapraszam Was do udziału w badaniach mammograficznych, które odbędą się na terenie naszej Uczelni:

1. bezpłatnych w ramach „Populacyjnego Programu Profilaktyki Raka Piersi” dla kobiet w wieku 45-74 lat, które nie miały tego badania w ciągu ostatnich 2 lat w ramach świadczeń NFZ,
  2. komercyjnych dla kobiet w wieku 38-44 lat, koszt badania wynosi 175 zł.

Kiedy: 23 października 2024 r.
Gdzie: mammobus OPEN na dziedzińcu budynków A i B Uczelni
Zapisy: do 14 października 2024 r. poprzez formularz:

Formularz zapisowy

Pamiętajcie, aby zapisać się już teraz! Miejsca są ograniczone, a szybka rejestracja gwarantuje udział. OPEN skontaktuje się z zapisanymi Paniami, aby potwierdzić prawo do bezpłatnej mammografii.

Więcej informacji o badaniu znajdziecie tutaj: https://open.poznan.pl/mammobusy-i-cytobusy/

Nie odkładajcie tego na później – to doskonała okazja, aby zatroszczyć się o swoje zdrowie już dziś!

Zobacz wszystkie wydarzenia