Sprawy socjalne

Tańce Połamańce – Zapraszamy na wspólne tańce i zabawę z zespołem Spoko Loko

9 marca, 2024

Jedyne takie godzinne tańce dla DZIECI, podczas których dzieciaki razem z zespołem zatańczą i zaśpiewają do takich piosenek jak: „Tańce Połamańce”, „Ciu ciu ła”, „A ram sam sam” i wieeeele innych. Podczas koncertu nie zabraknie także magiczny sztuczek oraz… więcej nie zdradzimy! Spoko Loko, czyli Kasia, Karolina i Mati. Na swoim koncie na YouTube mają kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Dzieci do lat 2 wstęp bezpłatny (dziecko na kolanach rodziców)

9 marca 2024 |g. 14:00 | Klub 2Progi, Al. Niepodległości 36 |  zapisy do: 26-01-2024

cena biletu: 50,00 | cena biletu z minimalnym dofinansowaniem z ZFŚS: 40,00 zł

cena biletu da dziecka – 10 zł + dofinansowanie