Aktualności

Najnowsze informacje z życia Uczelni. Osiągnięcia pracowników, studentów i absolwentów. Pozyskane akredytacje i projekty, nagrody i miejsca rankingowe.

Bądź na bieżąco!

Dr Andrzej Byrt – Zasłużonym dla Miasta Poznania

Pan Andrzej Byrt na uroczystej sesji Rady Miasta otrzymał tytuł i statuetkę Zasłużonego dla Miasta Poznania. Laureat jest absolwentem naszej Uczelni, w której uzyskał stopień doktora.

Grafika przedstawia logotyp projektu "OPEN FACT". Składa się on z napisu "OPEN FACT" po prawej stronie oraz okręgu z trzema poziomymi prostokątami w odcieniach od czerni do bieli po lewej stronie.

OpenFact ponownie najskuteczniejszy w wykrywaniu fake news

Projekt OpenFact realizowany przez naszych naukowców uzyskał najwyższą liczbę punktów i pozytywną ocenę po drugiej fazie projektu. Tym samym powtórzył swój sukces sprzed roku, kiedy po fazie pierwszej również został najlepiej oceniony wśród wszystkich zespołów uczestniczących w programie.

Zdjęcie przedstawia okładkę książki pt. "International Business and Culture: Challenges in Cross-Cultural Marketing and Management". Na górze okładki, na niebieskim tle z białym, wzorzystym motywem, znajduje się napis "Routledge Studies in International Business and the World Economy". Centralna część okładki jest biała z tytułem książki w czarnym kolorze. Pod tytułem znajduje się podtytuł "Challenges in Cross-Cultural Marketing and Management". Na dole okładki widnieje informacja o redaktorach książki: Małgorzata Bartosik-Purgat i Monika Guzek. W prawym dolnym rogu znajduje się logo wydawnictwa Routledge.

Routledge wydało wysokopunktowaną publikację z zakresu biznesu międzynarodowego współredagowaną przez nasze naukowczynie

Książka, której współredaktorkami są prof. Małgorzata Bartosik-Purgat i mgr Monika Guzek nosi tytuł  „International Business and Culture. Challenges in Cross-Cultural Marketing and Management”.

Fontanna Alei Niepodległości, na jej tle widnieje Budynek A Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z lewej perspektywy.

Nasz absolwent – Michał Kołata w Radzie Nadzorczej Spółki Pointpack S.A.

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki Pointpack S.A. w dniu 27 czerwca 2024 roku dokonało wyboru Rady Nadzorczej Spółki na nową kadencję. Wybrany został m.in. pan Michał Kołata - absolwent kierunku finanse i bankowość na naszym Uniwersytecie.