Certyfikat CEPI dla absolwentki UEP

Weronika Gnacińska jest pierwszą absolwentką studiów drugiego stopnia kierunku Zarządzanie – na specjalności Zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami, która odebrała Certyfikat CEPI Eur, nadawany przez Międzynarodową Organizację European Association of Real Estate Professions – CEPI z siedzibą w Brukseli. UEP uzyskał ten certyfikat w roku 2021. Otrzymują go jako formalny dokument, imiennie studenci kończący specjalność Zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami, którzy napisali pracę magisterską związaną z nieruchomościami.

Certyfikat jest potwierdzeniem wysokich kwalifikacji merytorycznych i standardów etycznych przyszłych pośredników i zarządców nieruchomości, jak również uznaniem dla starań, jakie Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu czyni na rzecz polepszania jakości dydaktyki i współpracy z międzynarodowymi organizacjami.

Celem CEPI jest doskonalenie standardów w zawodach związanych z nieruchomościami.

Kształcimy liderki i liderów budujących lepszą rzeczywistość społeczno-gospodarczą.