STUdent na 100-lecie

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu inauguruje projekt STUdent na 100-lecie. Jego celem jest ukazanie procesu rozwoju studentów i studentek – wzrostu ich kompetencji społecznych i wiedzy merytorycznej, dzięki podjęciu studiów i angażowaniu się w dodatkowe opcje rozwijania zainteresowań. Projekt pozwoli na prześledzenie losów kilkudziesięciu studentów i studentek, ich drogi ku karierze, będzie zapisem postępów w przyswajaniu teorii i narzędzi, rejestrem zmian postaw, priorytetów, sposobu podejścia do wyzwań, rozbudowywania sieci znajomych i kontaktów z autorytetami. Będzie swoistym portretem zbiorczym jubileuszowego rocznika.

Projekt obejmuje studentów, którzy w roku obchodów 95-lecia Uczelni zaczynają studia na pierwszym stopniu, a kończą je na drugim stopniu w 100-tną rocznicę Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ma on unikatowy walor poznawczy, pokazuje też, że w centrum uwagi Uczelni zawsze są studenci, a celem edukacji jest dostarczanie wartości, jakościowej wiedzy i narzędzi pozwalających na rozkwit kompetencji i korzystanie z szans życiowych.

Korzyści z udziału w projekcie!

Przez cały okres trwania projektu uczestnicy projektu będą otrzymywali różne upominki od Uczelni: vouchery na szkolenia, karty upominkowe do Empiku, bony do restauracji oraz inne niespodzianki. Wartość nagród będzie uzależniona od czasu uczestnictwa w Projekcie.
Zgłoś się!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.