Czasopisma UEP w nowym wykazie MEiN

W zaktualizowanym wykazie czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych ogłoszonym Komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 17 lipca 2023 r. znalazły się cztery czasopisma wydawane i współwydawane przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.
Dwa z nich widniały już wcześniej na ministerialnej liście i otrzymały tę samą liczbę punktów. Są to „Economics and Business Review” za 70 pkt, „Research Papers in Economics and Finance” za 40 pkt. Współwydawany z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu „Ruch Prawniczy, Ekonomiczny i Socjologiczny” otrzymał wyższą niż poprzednio punktację – z 70 pkt na 100 pkt. Po raz pierwszy w wykazie znalazł się półrocznik „La Revue Internationale des Économistes de Langue Française” współwydawany z l’Association Internationale des Économistes de Langue Française z siedzibą w Paryżu i l’Université Bernardo O’Higgins w Santiago de Chile – za 40 pkt.