Katedra Pieniądza i Bankowości

Dr Katarzyna Schmidt-Jessa zajęła I miejsce w XVI edycji Konkursu na najlepszą pracę doktorską obronioną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu w latach akademickich 2019/2020, 2020/2021, 2021/2022.

21 kwietnia, 2023

Dr Katarzyna Schmidt-Jessa zajęła I miejsce w XVI edycji Konkursu na najlepszą pracę doktorską obronioną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu w latach akademickich 2019/2020, 2020/2021, 2021/2022.

Do Konkursu zgłoszono 16 rozpraw doktorskich, spośród których Kapituła Konkursu obradująca pod przewodnictwem prof. dr hab. Elżbiety Urbanowskiej-Sojkin postanowiła przyznać I, II, III miejsce oraz jedno wyróżnienie. Praca dr Katarzyny Schmidt-Jessa, pt. „Polityka stóp procentowych bliskich zera a struktura finansowania i poziom inwestycji przedsiębiorstw”, której Promotorem był dr hab. Maciej Stradomski, prof. UEP, została wysoko oceniona przez Kapitułę, zajmując I miejsce w Konkursie.

Serdeczne gratulacje!