Dr Przybylska wybrana I wiceprezes zarządu Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska

Dr Joanna Przybylska została wybrana nową I wiceprezes zarządu Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska. To polska, zrzeszająca ponad 1600 osób, reprezentacja stowarzyszenia IIA -The Institute of Internal Auditors – najstarszej i największej na świecie organizacji audytorów wewnętrznych, skupiającej prawie 200 000 osób.

Założony w 1941 roku w Stanach Zjednoczonych IIA Instytut Audytorów Wewnętrznych to światowy lider w dziedzinie normalizacji, certyfikacji, badań naukowych, kształcenia i przygotowania praktycznego do wykonywania zawodu audytora wewnętrznego.

Zakres odpowiedzialności dr Joanny Przybylskiej obejmuje między innymi:
· edukację, w tym współpracę i relacje z uczelniami wyższymi;
· prawodawstwo, w szczególności współpracę z Ministerstwem Finansów;
· promocję zawodu audytora wewnętrznego;
· certyfikację (jako przewodnicząca Komisji Certyfikacyjnej);
· koordynacja działalności kół regionalnych i branżowych.

Serdecznie gratulujemy!

Jesteśmy KOMPETENTNI oraz WIARYGODNI jako partner biznesu, administracji publicznej i organizacji pozarządowych