Drzwi Otwarte 2024

24 marca 20204 r. na UEP odbyły się Drzwi Otwarte. Wydarzenie miało na celu promocję naszej uczelni wśród kandydatów na studia I i II stopnia. Uczniowie, którzy odwiedzili tego dnia UEP, uzyskali informacje o zasadach rekrutacji, programach studiów na poszczególnych kierunkach, a także o programach wymian zagranicznych, możliwościach kariery zawodowej oraz opcjach dodatkowego rozwoju oferowanych przez koła naukowe i organizacje studenckie, czy też o stypendiach i akademikach. Młodzież mogła również zwiedzić uczelnię, poznać swoich przyszłych wykładowców oraz starszych kolegów i koleżanki z kół naukowych, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami. Oprócz informatorów dla kandydatów zostały przygotowane gadżety z logiem UEP.

Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, liczba odwiedzających wynosiła kilkaset osób.

Kształcimy liderki i liderów budujących lepszą rzeczywistość społeczno-gospodarczą

Drzwi Otwarte 2024