Drzwi Otwarte UEP 2023

27 marca, 2023

Ogromnym zainteresowaniem maturzystów cieszyły się Drzwi Otwarte UEP, które odbyły się 26 marca 2023 r. w Budynku Głównym Uczelni.

Uczniowie mogli porozmawiać ze studentami i pracownikami naszej Uczelni przy specjalnie zorganizowanych w tym celu stoiskach. Swoją ofertę prezentowały organizacje studenckie i koła naukowe, pokazując możliwości rozwoju, które daje praca nad realizowanymi przez nie projektami –  często we współpracy z biznesem. Osoby zainteresowane studiami na UEP mogły bliżej zapoznać się z ofertą kierunków, zasadami rekrutacji, programami wymian zagranicznych, perspektywami kariery zawodowej, czy też możliwościami ubiegania się o stypendia i miejsca w akademiku. Goście mogli przekonać się też, jakie warunki studiowania oferuje Uczelnia. Mogli zobaczyć sale wykładowe i liczne strefy relaksu, służące do odpoczynku, spotkań towarzyskich i nauki.

Kandydaci na studia otrzymali katalogi i specjalnie dla nich przygotowane gadżety. Mogli też porozmawiać z obecnymi studentami oraz ze swoimi przyszłymi wykładowcami na temat przedmiotów i metod nauczania, upewniając się tym samym, który kierunek jest najbliższy ich zainteresowaniom i pasjom.

Dziękujemy wszystkim naszym Gościom za wspaniałą atmosferę i tak dużą frekwencję!

Materiał video z wydarzenia>>> https://www.youtube.com/watch?v=Rbr25BB9zO8

Kształcimy liderki i liderów budujących lepszą rzeczywistość społeczno-gospodarczą.