Studenci - aktualności

HACKATHON dla studentów i uczniów

Szanowni Państwo,
W weekend 15-16.06 w Poznaniu odbędzie się Ultimate Hack<a>thon Mission 3.0. Hackathon to wydarzenie, podczas którego przez 24h w kilkuosobowych zespołach będziecie mogli zaprojektować prototyp aplikacji na podany temat. Na zwycięzców czekają nagrody!

Nie trzeba programować żeby wystartować! Dostępne kategorie:
Programistyczna – stworzenie prototypu aplikacji.
Konceptualna – zaproponowanie rozwiązania problemu – pomysł, strategia i prosty design aplikacji.

Zapisy zamykamy wkrótce! Zbierz drużynę i zapisz się już teraz!

Aktualne informacje znajdziesz na naszym Fanpage’u: bit.ly/hackathonUAM

Link do zapisów: bit.ly/hackathon-zapisy

Najczęściej zadawane pytania (FAQ):

1. Co muszę mieć żeby wystartować?
Osoby powyżej 18 r.ż, ze statusem studenta lub ucznia, zespół 2-4 osobowy, gotowość na dobrą zabawę!

2. Czy udział jest płatny?
Nie, udział i wyżywienie są w pełni darmowe.

3. Gdzie?
Na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 4, 61-614 Poznań

4. Ile trwa wydarzenie?
Od ok. 9:00 w sobotę 15.06 do ok. 18:00 w niedzielę 16.06. Prace nad projektem trwają całą noc (24 godzinna sesja programistyczna).

5. Co czeka na miejscu?
Pakiety startowe dla każdego uczestnika, 3 posiłki, przestrzeń przygotowana do pracy, strefy chillu, w których będziecie mogli zrobić przerwę, sponsorzy, z którymi macie szansę związać się zawodowo, a dla zwycięzców nagrody i zapisanie się na kartach historii jako najlepsi agenci Ultimate Hack<a>thon Mission 3.0.