Inauguracja roku akademickiego 2023/2024 w Szkole Doktorskiej UEP

13 października 2023 r. odbyła się inauguracja roku akademickiego 2023/2024 w Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Podczas uroczystości wykład pt. What do we need a university for? Reflections of a humanist wygłosiła rektorka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska.

Uroczystość otworzył rektor UEP, prof. dr hab. Maciej Żukowski. Przemówienie wygłosiła również prorektorka ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą, prof. dr hab. Elżbieta Gołata.

Kształcimy liderki i liderów budujących lepszą rzeczywistość społeczno-gospodarczą

Inauguracja roku akademickiego 2023/2024 w Szkole Doktorskiej UEP