Komunikat o zmianie i sprostowaniu komunikatu w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych

W dniu 6 listopada 2023 roku Minister Edukacji i Nauki ogłosił komunikat o zmianie i sprostowaniu komunikatu w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych.

W ogłoszonym komunikacie znajdują się cztery czasopisma wydawane i współwydawane przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (punktacja bez zmian):

„Economics and Business Review” – 70 pkt,

„Research Papers in Economics and Finance” – 40 pkt.

Współwydawany z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu „Ruch Prawniczy, Ekonomiczny i Socjologiczny” – 100 pkt.

„La Revue Internationale des Économistes de Langue Française” współwydawany z l’Association Internationale des Économistes de Langue Française z siedzibą w Paryżu i l’Université Bernardo O’Higgins w Santiago de Chile – 40 pkt.

Więcej informacji:  https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/komunikat-ministra-edukacji-i-nauki-z-dnia-03-listopada-2023-r-o-zmianie-i-sprostowaniu-komunikatu-w-sprawie-wykazu-czasopism-naukowych-i-recenzowanych-materialow-z-konferencji-miedzynarodowych